केटीहरूसँग नजिक हुन चाहनुहुन्छ ? यस्ता छन् तपाईंलाई काम लाग्ने टिप्स ! जान्नुहोस् ?

२० पुष २०७५, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
8 Shares


केटीहरुसँग कसरी कुरा गर्ने भन्ने कतिपय पुरुषलाई थाहा हुँदैन । र, उनीहरू  केटीहरुसँग नजिक हुन सकिरहेका हुँदैनन् । तपाईं पनि त्यस्तै अवस्थामा हुनुहुन्छ भने यी टिप्स उपयोगी बन्न सक्छन्  – भावनाका विषयमा कुरा गर्नुहोस् ।– आवश्यकभन्दा धेरै नजिकै पनि नबस्नुहोस् । – बोल्न नडराउने, नजिकको सम्बन्ध राख्नेप्रति केटी बढी आकर्षित हुन्छन् भन्ने कुरा ख्याल गर्नुहो्स । र, सोहीअनुसार व्यवहार गर्नुहोस् । – महिलालाई झर्को वा दिक्क लाग्ने कुरा कहिल्यै नगर्नुहोस् । – आफ्नो परिचय नलुकाउनुहोस् ।

– बाल्यकालका सम्झना, भविष्यका रुचि, इच्छा आदिबारे कुरा गर्दा राम्रो हुन्छ ।– तपाईंप्रतिको उनीहरुको व्यवहार कस्तो छ भनेर ख्याल गर्दा झन् राम्रो ।– नम्र र केही घुमाउरो तरिकाले प्रश्न सोध्ने गर्नुहोस् । – केटीहरुको शारीरिक बनावट वा आँखाको हेराइ आदिबारे मात्रै कुरा नगर्नुहोस् । त्यसो भए तपाईंलाई गलत सोच्न सक्छन् । – परिस्थिति विचार गरेर कहिलेकाहीं जिस्क्याउँदा पनि राम्रो हुन्छ । – साथीभन्दा माथिको सम्बन्धका लागि तपाईं आफैं बाधक बन्नुभएको हुन सक्छ । त्यसकारण उनको धारणा बुझ्नु पनि जरुरी हुन्छ । अनि मात्रै आफ्ना कुरा राख्नुहोस् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कच्चा तेल तथा पेट्रोलियमको उत्पादनमा अमेरिकाको नयाँ कीर्तिमान
  • अमेरिका र उत्तर कोरियाबीच चाँडै वार्ता हुने विश्वास
  • रवि लामिछानेको समर्थनमा बुटवलमा भब्य प्रदर्शन, हजारौंको उपस्थिति
  • लुम्बिनी भ्रमण वर्ष सफल बनाउन बुटवलमा सडक खाना महोत्सव हुने
  • ‘ग्रिनल्याण्ड’ किन्ने कुरा नमिले पछि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पको डेनमार्क भ्रमण…
  • ‘बादशाह जुट’ को अफिसियल रिलिज डेट र पोस्टर सार्वजनिक
  • कृर्षिजन्य बस्तुको आयातमा नियमन र नियन्त्रण गर्नुपर्नेमा जोड
  • रवि लामिछानेको रिहाईको माग गर्दै देशभर प्रदर्शन : वुटवलमा उर्लियो…
  • भ्रामक समाचार राख्ने युट्युबर र वेवसाइटलाई घरघर गएर कार्वाही गर्छौ…
  • कारबाहीको माग गर्दै स्थानियद्वारा मणिमुकुन्द सेन उद्यानमा प्रदर्शन