७१ वर्षमा अष्ट्रेलियालाई हराएपछि कोहली र अनुष्काले मैदानमै यसरी मनाए खुशी

२३ पुष २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
202 Shares


पुष ,२३ काठमाडौं । भारतले अष्ट्रेलियाविरुद्धको टेष्ट सीरीज २-१ ले जितेको छ। सिडनीमा भएको टेष्ट खेलमा पानी परेपछि खेल समाप्त भएको छ । सिडनी टेष्टको अन्तिम दिन पानीका कारण खेल रद्द भएपछि भारतीय टोलिले जितको खुशीयाली मनाएको हो । सो समय कप्तान विराट कोहली र उनकी पत्नी अनुष्का शर्मा मैदानमै खुशीयाली मनाए ।
विराट र अनुष्काले मैदानमा खुशीयाली मनाएको तस्वीर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ । विराटले उक्त जीतपछि पत्नी अनुष्कालाई मैदानमा अंगालो हाले । अनुष्का शर्मा पिछिल्लो केहि हप्तादेखि अष्ट्रेलियामा रहेकि छन् । साथै विराटलाई साथ दिन प्राय हरेक खेलमा देखिने गरेकी छन् । विराट कोहलीले सो सीरीज जीतलाई करियरको सबैभन्दा ठूलो उपलब्धि बताएका छन् । भारतले ७१ वर्षपछि अष्ट्रेलियामा टेष्ट सिरिज जितेको हो । सिड्नी टेष्टको पाँचौं दिन वर्षा कारण ड्र भएको घोषणा गरेसँगै भारतले सिरिज जितेको हो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • घुस लिदै गर्दा कार्यकक्षबाटै नायब निरीक्षक पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्री अमेरिका जाँदै
  • १२ औै वाषिैकत्सवको अवसरमा सनराइज बैंकको रक्तदान कार्यक्रम
  • दुई विधेयक स्वीकृत, एक समितिमा
  • झापामा तालु नभएको बालिकाको जन्म
  • नागरिकलाई दुःखबाट मुक्त गराउन प्रधानमन्त्री ओलीका तीन उपाय
  • नागरिकता विधेयक पारित हुन नदिन सांसदहरुलाई सभापति देउवाकाे निर्देशन
  • सामाजिक सुरक्षा र न्यूनतम पारिश्रमिक अनिवार्यः मन्त्री विष्ट
  • विदेशमा बस्ने नेपालीहरुको मताधिकारको लागि जनसम्पर्क अमेरिकाले नेपाली राजदूतावासमा ज्ञापन…
  • सगरमाथा संवाद चैतमा, जलवायु परिवर्तन र पर्वतीय वातावरणमा बहस