फिल्म निर्माणमा जुट्दै दिपक मनाङ्गे

२ माघ २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
35 Shares


दिपक मनाङ्गे’ नामले परिचित राजीव गुरुङले अब चलचित्र निर्माण गर्ने भएका छन् । हुनत, केही बर्ष अगाडि बनेको चलचित्र ‘वन वे’मा मनाङ्गेको लगानी रहेको चर्चा चलेको थियो । यो चलचित्रबाट मनाङ्गेका छोरा सिद्धार्थले चलचित्र क्षेत्रमा डेब्यू गरेका थिए । तर, सिद्धार्थ चलचित्र क्षेत्रमा खासै चल्न सकेनन् ।उनै मनाङ्गेले यसपटक भने पर्दा अगाडि नै देखिएर चलचित्रमा लगानी गर्न लागेका छन् । चलचित्रका लागि निर्देशक शिशिर राणालाई चयन गरिएको छ ।

कलाकारको टुंगो केही दिनमै लगाउने शिशिरले बताए ।रेड बर्ड प्रोडक्शनको ब्यानरमा निर्माण हुन लागेको चलचित्रमा श्यामबहादुर थापाको प्रस्तुती रहनेछ । चलचित्रको कार्यकारी निर्मातामा रघु परियार र किरण नेपाली छन् । चलचित्रको लागि एउटा गीत तयार भैसकेको छ भने कथा पनि अन्तिम चरणमा छ ।चलचित्रले बिहेपछिको दम्पत्तीको कथालाई उठान गर्ने वुझिएको छ । यसका लागि केही पाका कलाकारलाई चलचित्रमा लिने तयारी समेत गरिएको छ । चलचित्रको छायांकन चैत्रबाट सुरु हुनेछ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कट्रिनाको नाम सुनेपछि उठ्दै सिट्ठी र ताली बजाउन थाले सलमान
  • वैदेशिक रोजगारीको नाममा ठगी गर्ने एक जना पक्राउ
  • खोपबारे जान्नैपर्ने कुरा : कुन खोप कहिले ?
  • पशुपतिनाथ मन्दिरको प्रवेशद्वार अगाडि शंकास्पद वस्तु फेला, सेनाद्वारा डिस्पोज
  • डा. कार्कीलाई नेपाली जनसम्पर्क समिति अमेरिकाले बुझायो ज्ञापनपत्र
  • सिद्धार्थ मेमोरियललाई नगर स्तरीय हाजिरि जवाफ प्रतियोगिताको उपाधि
  • सामुदायिक बिद्यालय सम्मेलनमा नेपालको प्रतिनिधित्व सोमनाथले गर्ने
  • आधाभन्दा बढी विद्युतको स्रोत नवीकरणीय उर्जा
  • संसारकै अग्लो भवन बुर्ज खलिफामा आज नेपाली झन्डा देखिने
  • नक्कली भारतीय रुपैयाँ सहित २ जना पक्राउ