कृषि विकास बैंक को परासी बजारमा एटिएम संचालनमा

३ माघ २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
3 Shares


कृषि विकास बैंक लिमिटेड परासी शाखाले नवलपरासीको रामग्राम नगरपालिका वडा नम्बर–५ स्थित परासी बजारमा एटिएम संचालनमा ल्याएको छ ।परासीमा संचालन आएसँगै बैंकका एटिएम सेवा ५५ पुगेका छन् । एटिएम सेवाको बैंकका क्षेत्रीय निर्देशक मीनराज पोख्रेलले उद्घाटन गरे । सो अवसरमा बोल्दै पोख्रेलले ग्राहकको सेवालाई सहजता प्रदान गर्न एटिएम संचालनमा ल्याइएको बताए । उनले हरेक नागरिकलाई प्रभावकारी र छिटोछरितो सेवा प्रदान गर्ने उद्देश्य अन्तर्गत एटिएम सेवा दिइएको जनाए । निर्देशक पोख्रेलले विगतका दिनमा गाउँका किसानलाई कसैले नपत्याएको अवस्थामा सानोसानो भए पनि संस्थागत रुपमा ऋण दिनु पर्छ र उनीहरुको जीवनस्तर उकास्नुपर्छ, कृषि पेसालाई सहयोग गर्नुपर्छ भन्ने उद्देश्यले बैंक स्थापना गरिए पनि अहिले (क) वर्गको बाणिज्य बैंकको रुपमा स्थापित भएको बताए । पोख्रेलले बैंकले अहिले किसानलाई कृषि कर्जासँगै ४० प्रकारका कर्जाहरु प्रदान गरेर सबै क्षेत्रका नागरिकलाई ऋण उपलब्ध गराउँदै आएको जनाए । उनले यससँगै अन्य बैंकहरुले जस्तै डिम्याट खाता खोल्ने, स्मार्ट बैंकिङ, एटिएम, भिजा कार्ड, एसएमएस एलर्ड सुविधा, एलसी, बैंक ग्यारेन्टी लगायतका विभिन्न नयाँ योजनाहरु पनि संचालनमा ल्याएको जनाए ।
शाखा प्रबन्धक जयनेपाल श्रेष्ठले बैंकले शुलभ ब्याजमा ऋण उपलब्ध गराउँदै आएको बताउँदै एटिएम सेवाको भरपूर्ण प्रयोग गर्न ग्राहकलाई आग्रह गरे । उनले सरल र छिटोछरितो सेवा नै बैंकको उद्देश्य भएको जनाउँदै आगामी दिनमा थप नयाँ योजनाहरु साथ अघि बढ्ने जनाए । कार्यक्रममा पूर्वराज्यमन्त्री घनश्याम यादव, बैंकका ग्राहक, कर्मचारी लगायतको सहभागिता थियो । देशका ग्रामीण तथा कृषि क्षेत्रको विकासमा सहयोग पु¥याउने प्रमुख उद्देश्यका साथ वि.सं. २०२४ सालमा स्थापना भएको बैंकका हाल मुलुकमा सबैभन्दा धेरै शाखासंजाल छन् । बैंकका साविक लुम्बिनी अंचलमा २९ र नवलपरासीमा मात्रै ४ वटा शाखा छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • बर्दघाट नगरपालिकाको वडा न. १० का ६१ घरपरीवारलाई राहात बितरण
  • नेपाली कांग्रेस सप्तरीका युवा नेताहरु द्वारा सरकारसँग ७ बुँदे माग
  • बर्दघाट नगरपालिकाको वडा न. ८ मा राहात बितरण
  • फेसवुकमा कमेन्ट गरेको भन्दै मानन्धरलाई पक्राउ गरीएपछी नेविसंघ नेताहरुको विरोध…
  • बिमा अभिकर्ता र सर्भेयरको इजाजतपत्र नवीकरण वैशाख मसान्तसम्म
  • नेविसंघ स्याङ्जाका नेता मानन्धरलाई रिहाई गर्न नेविसंघ महामन्त्री पाण्डेयको चेतावनी
  • लालबन्दीले स्थापना गरेको विपन्न सहायता कोषमा साँढे ११ लाख संकलन
  • लकडाउन र प्रदेश सांसदका खान्की : जिम्बुले झानेको दालदेखि डम्फे…
  • घरबेटीले चिकित्सकलाई भने अवदेखि बाहिरै बस्नुस्
  • कोरोनाका कारण विश्वभर १० लाख संक्रमित, ५३ हजार वढीको मृत्यु