निक्कीले भेटिन् नयाँ प्रेमी

४ माघ २०७५, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
39 Shares


एजेन्सी \ स्टार पहलवान जोन सेनाका साथ आफ्नो उतारचढावपूर्ण सम्बन्धलाई समाप्त गरेकी निक्की बेलाले अब नयाँ जीवनतर्फ अघि बढ्ने संकेत गरेकी छिन् । ३५ वर्षीया अमेरिकी स्टार निक्की आफैं पनि डब्लूडब्लूई पहलवान हुन् । हालै उनलाई रूसी डान्सर तथा डान्सिङ विथ द स्टार्स कार्यक्रमका डान्सर अर्टेम चिगविनसेभसँग डेटिङमा रमाइरहेको देखिएको छ ।

कुनै बेला निक्की १६ पटकका डब्लूडब्लूई च्याम्पियन जोन सेनाकी गर्लफ्रेन्ड थिइन् । उनीहरूबीच अफेयरको सुरुवात २०१२ मा भएको थियो र २०१७ अप्रिल २ मा रिङमै जोन सेनाले उनलाई प्रपोज गरेका थिए । गत मे महिनामा उनीहरुको विवाह हुने पक्का भएको थियो । यद्यपि अप्रिलमै निक्कीले विवाह रद्द भएको घोषणा गरेर सनसनी मच्चाएकी थिइन् । जोन सेनाकै कारण उक्त विवाह रद्द गर्नुपरेको उनको भनाइ थियो । तैपनि उनीहरूबीच फेरि पनि सम्बन्ध विकसित हुन सक्ने अड्कल काटिएको थियो, तर अब निक्कीले अर्को बाटो रोजेको समाचारले अन्तर्राष्ट्रिय मिडियाहरू भरिएका छन् । औपचारिक रूपमा भने उनीहरूले यस विषयमा केही भनेका छैनन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • भ्रष्टाचारीलाई हिरा र सचेत जनतालाई गिद्द भन्नेको हिसाबकिताब राखीने नेविसंघ…
  • अति गरिव विपन्न राहत बाट नछुट्न आग्रह
  • लकडाउनमा मजदुरको कथा:घरसम्म जान पैदल यात्रा गर्न बाध्य
  • रुपन्देहीका कांग्रेस सांसदले मुख्यमन्त्रीलाई भने —‘बाबुरामको शव उठाउने वातावरण मिलाउनूस्’
  • बर्दघाट नगरपालिकाद्वारा वडा न १४ मा १ सय ४ घरपरिवारलाई…
  • छिमेकीले बाढें छिमेकीलाई राहत
  • मेयरले नै राहात कोषमा तवल जम्मा गरेपछि…….
  • उवासंघ नवलपरासीद्धारा सस्तो घुम्ती पसलबाट सेवा प्रदान
  • कोरोना संक्रमणबाट हामी नेपाली किन सुरक्षित छौं ? : डा.…
  • प्रधानमन्त्रीका आइटी विज्ञले अनलाईन नियन्त्रणमा लिएर समाचार हटाएको आरोप