विद्यार्थीलाई न्यानो कपडा वितरण

६ माघ २०७५, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


गुल्मी/नेपाली कांग्रेस गुल्मीका जिल्ला सदस्य गोपाल थापाले विद्यार्थीलाई स्विटर वितरण गरेका छ्न ।जिल्लाको धुर्कोट गाउँपालिका वडा नं। ४ जैसिथोक स्थित फुलबारी प्राथमिक नेपाली कांग्रेस गुल्मीका जिल्ला सदस्य गोपाल थापाले विद्यार्थीलाई स्विटर वितरण गरेका छ्न ।जिल्लाको धुर्कोट गाउँपालिका वडा नं। ४ जैसिथोक स्थित फुलबारी प्राथमिक विद्यालयमा अध्ययन गर्ने २० जना विद्यार्थीलाई स्विटर वितरण गरेका हुन ।

विद्यालयको ३० औं वार्षिकोत्सबको अवसर पारेर जिल्ला सदस्य थापाले गरिब, दलित तथा अति विपन्न वर्गका विद्यार्थीलाई २० थान स्विटर वितरण गरेका हुन । थापाले स्विटर वितरण कार्यक्रममा धुर्कोट गाउँपालिका प्रमुख भुपाल पोखरेलको उपस्थिति समेत रहेको थियो ।जिल्ला सदस्य थापा सोही वडाका निर्वाचित वडा सदस्य पनि हुन । अति विपन्न वर्गका विद्यार्थीलाई २० थान स्विटर वितरण गरेका हुन । कार्यक्रममा धुर्कोट गाउँपालिका अध्यक्ष भुपाल पोखरेलको उपस्थिति रहेको थियो ।जिल्ला सदस्य थापा सोही वडाका निर्वाचित वडा सदस्य पनि हुन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • नेकपा सचिवालय बैठकअघि बालुवाटारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक
  • निर्माणाधीन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको दोश्रो टर्मिनल भवन निर्माण सुरु
  • आजबाट रा.वा. बैंकको सनराइज क्यापिटलमा रहेको सवा ४ लाख कित्ता…
  • समृद्धि फाइनान्सको २००% हकप्रद असोज १६ बाट निष्कासन हुने, कहिलेसम्मका…
  • सहकारीमा पनि घट्ने भयो ब्याजदर, यस्तो छ नयाँ व्यवस्था
  • समीट र सजिलो लघुवित्तको एकीकृत कारोबार आजदेखि, साढे ३९ करोड…
  • बिपि बिचार राष्ट्रिय समाज रुपन्देहीको कार्यसमिति बिस्तार, सदस्यमा पोखरेल मनोनित
  • सतोगुण : संयमित, सन्तुलित र श्रेष्ठ जीवनका लागि
  • आज  मंगलबारको राशिफल
  • पाल्हीनन्दन गाउँपालिका अध्यक्ष गुप्तालाई लगाम लगाउन वडा अध्यक्ष एकजुट