रविको ‘छवि’

८ माघ २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
28 Shares


‘लगनगाँठो कस्न खप्परमै लेख्या हुनुपर्छ’ भन्ने कुरा धरहराले सुन्या बर्षौं भयो । अनि यो तर्क धेरैको जीवनमा मेलसमेत खाको नि देखिन्छ । त्यसैले एउटै व्यक्तिले पटक–पटक धेरै जनासँग लगनगाँठो कस्छ भने त्यस्ताको खप्पर चानेचुने हैन भने बुझे हुन्छ । अनेकांैका घरबार बिग्रिएर सपारेपछि कतिपयका बाही बाही पाएका रविले आफूलाई घामजतिकै तेजिलो ठाने पनि आफ्नै घरको छविमा भने कालो बादलले ढपक्कै ढाक्यो । खप्पराँ त ल्याएकै हुन् डिभोर्स गर्दा पनि चर्चा चौँथोपटक इलु इलू गर्दा नि चर्चा । बिना पर्चाको चर्चा कम चानचुने हो र ! हुन त उनले वाकपटुतामा विश्व कीर्तिमान राखेका हुन् क्यारे लगनगाँठोमा पनि राख्ने भए ।

उनको यस्तो क्षमता देख्दा धरहरालाई पनि निकै डाहा र औडाहा हुने भन्या । बिहे नै नगरी बस्या नेता÷नेतृ हाम्रा देशां कति छन् कति ! रविको छविबारे के भन्दा हुन् उनीहरु धरहरालाई निकै जिज्ञासा छ । इशाले रिसा झोकमा होइन रहेछ रविको छविको चर्चा गरेको ! उनले त चौँथो लगनगाँठोको शुभकामना दिएर महानता देखाइन् भने उच्च शान भएको धरहराले एउटा शुभकामना दिन के कञ्जुस्याईँ गर्नु छ र !

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • डेढ वर्षअघि भएको सामूहिक बलात्कार गर्ने अभियुक्तलाई ५ वर्ष कैद
  • सैनामैना उद्योग वाणिज्य संघको साधारण सभामा पत्रकार सम्मानित
  • लुम्बिनी निर्माण व्यवसायी संघद्वारा आन्दोलनको चेतावनी,प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापनपत्र
  • लुम्बिनी पर्यटन प्रबर्दन औद्योगिक व्यापार तथा कृषि महोत्सवको तयारि तिब्र:…
  • रोट्याक्ट क्लबले साताव्यापी कार्यक्रम गर्ने
  • होटल व्यवसायीको महाधिवेशन सुर्खेतमा हुने
  • राष्ट्रपति हमिदसँग सभापति देउवाको भेट
  • विमानस्थलको भीआईपी कक्ष प्रयोग गर्न नपाउँदैमा आफूलाई सानो नठानौं :…
  • ‘फेवातालमा खुम्चिएको पर्यटन अब गाउँ गाउँमा’
  • रुपन्देहीका १६ स्थानीय तहमा मधुमेहको निःशुल्क परीक्षण गरिने