जिपि कोइराला फाउन्डेसन मोरङमा निरौला

१० माघ २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
34 Shares


विराटनगर । नेपाली कांग्रेसका पूर्व सभापति एवं पूर्वप्रधानमन्त्री गिरिजाप्रसाद कोइरालाको नाममा स्थापित जिपी कोइराला फाउण्डेसनको मोरङ शाखाले पूर्णता पाएको छ । बिहिवार विराटनगर स्थित कोइराला निवासमा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच १ नं ।प्रदेश संयोजक इन्दिरा कार्कीले फाउन्डेसनलाई पूर्णता दिएकी हुन् । कौशल निरौलाको संयोजकत्वमा १३ सदस्य कार्यसमिति बनेको छ ।

गठित समितिको सह–संयोजक बेदुकुमार खतिवडा,सचिव दुर्गा गुरागाई,सह–सचिव सन्तोष पोख्रेल र कोषाध्यक्षमा पुनम सिंह रहेका छन् । यस्तै सदस्यहरुमा रिता पोख्रेल,शर्मिला अधिकारी,बैधनाथ झा,गिरिजाप्रसाद कोइराला,पदम सरदार,विरजुकुमार गच्छदार,नितिन भगत र अन्जु दाहाल रहेका छन् । यस्तै प्रदेश समितिमा निर्मलकुमार दुगडलाई समेत मनोनयन गरिएको छ ।

कोइरालाको निधनपछि प्रजातन्त्र, शान्ति र समृद्ध नेपाल बनाउने लक्ष्यका साथ उनकै पुत्री सुजाता कोइरालाले स्थापना गरेको प्रतिष्ठानले नेपालका सात प्रदेश र विदेशका विभिन्न मुलुकमा आफ्नो शाखा विस्तार गर्दै आएको छ । कार्यक्रममा कांग्रेस नेता तथा फाउन्डेसनका सल्लाहकार गयानन्द मण्डल,प्रदेश नं १ का कोषाध्यक्ष हरिनारायण चौधरी, सचिव शैलन्द्र शिवाकोटी लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • एकद्वार प्रणाली मार्फत वडा बिपन्नलाई राहत उपलब्ध गराउने
  • मनकारी घरबेटी : जसले काठमाडौमा रहेको घरको भाडा नलीने
  • मनकारी घरबेटी : जसले १६ सटरको भाडा नलीने
  • शिर्जनशिल बहुउद्देशीय क्लव द्धरा मास्क र साबुन वितरण
  • अधिवक्ता कृष्ण पोखरेल द्धारा घर भाडा छुट दिने घोषणा ।
  • नेविसंघले वितरण गर्यो सन्चारकर्मीलाई मास्क, स्यानिटाइजर, र ग्लोब्स
  • कोरोनाको रोकथाममा सरकार गैरजिम्मेवार बनेकोप्रति नेकपा नवलपुरको आपत्ति
  • वली सरकार जनताको जनजीविका र स्वास्थ्यप्रति गम्भीर बनेन : सङ्गम,…
  • सहायताको नाममा चन्दा उठाउन र आँफूखुसी वितरण गर्न नपाईने :…
  • काग्रेस प्रवक्ताले भने संकटका नाममा भ्रष्टचारले उन्मुक्ति पाउनुहुन्न