‘सम्हालिन्छ कहिले मन’ को औपचारिक घोषणा

१५ माघ २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
11 Shares


फिल्म ‘सम्हालिन्छ कहिले मन’को औपचारिक घोषणा भएको छ । फिल्मको मुख्य भूमिकामा अभिनेत्री पूजा शर्मा, अभिनेता आकाश श्रेष्ठ र नव–अभिनेता सोनम तोप्देन रहने भएका छन् ।निर्देशन सुदर्शन थापाले गर्ने फिल्म ‘सम्हालिन्छ कहिले मन’को औपचारिक घोषणा आइतबार भएको हो । फिल्ममा अर्जुन पोखरेल र ताराप्रकाश लिम्बुको संगीत, कविराज गहतराजको कोरियोग्राफी, महेश दवाडीको कथा रहनेछ ।

फिल्मको लागि केहि कलाकार फाइनल हुन बाँकी रहेको फिल्म टिमले जनाए। अभिनेत्री पूजा शर्माले आफूलाई दर्शकले ‘गीत’को क्यारेक्टरमा फेरि हेर्न चाहेका भन्दै यसपटक यो भन्दा पनि विशेष भूमिकामा दर्शकले हेर्न पाउनुहुने बताइन् ।दर्शकको माया र टिमको विश्वासले गर्दा आफू फिल्ममा जोडिएको अभिनेता आकाश श्रेष्ठले बताए । यो फिल्ममा नव–नायक तथा गायक सोनम तोप्देनको गीत पनि समावेस छ । फिल्मको छायाँकन यूके र नेपालमा गरिने भएको छ ।

फिल्म ‘सम्हालिन्छ कहिले मन’ मा अभिनेत्री पूजा शर्मा, नायक आकाश श्रेष्ठ र नव–नायक सोनम तोप्देनको सँगै गौरी मल्ल, सरोज खनाल र धिरेन शाक्य लगायत कलाकारहरुको अभिनय रहने छ । फिल्मको छायाँकन ९ फेब्रुअरीबाट सुरु गरिने जानकारी फिल्म निर्मान टोलीले दिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मृगौला पिडित पल्लीलाई इन्दे्रणी कार्यक्रमबाटै नगद ७ लाख हस्तान्तरण
  • ह्टुवाललाई बुद्ध र जैन दर्शनमा विद्याबारिधी
  • तिलोत्तमा प्रिमियर लिगआजको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्स बिजयी
  • अझै ओझेलमा राजा विरेन्द्रले आषिश लिएको प्रसिद्ध हिले सिद्ध बाबा
  • एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रिय महिला संयोजकमा उमा कार्की बलियो उम्मेद्वार
  • विवेकशील नेपाली दलको अध्यक्षमा मिलन पाण्डे विजयी
  • सांसद प्रमोद साहलाई जिल्ला अदालत धनुषाद्वारा ४ दिनको म्याद थप
  • बोनीता शर्मा विश्वका प्रेरणादायी महिलाको सूचीमा
  • साउदी अरेबिया मृत्यु भएका कार्कीको शव नेपाल ल्याउन समस्या
  • राष्ट्रपति भण्डारीले दिइन् सम्पूर्ण नेपालीलाई धन्यवाद