बहुमतको दम्भमा विवेक नगुमाउन कांग्रेस नेता शर्माको सरकारलाई सुझाव

२२ माघ २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
26 Shares


नेपाली कांग्रेसका प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले बहुमतको दम्भमा विवेक नगुमाउन सरकारलाई सुझाव दिएका छन् । नेपाल प्रेस युनियन सर्लाही शाखाले मंगलबार हरिवनमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै कांग्रेस प्रवक्ता शर्माले बहुमतका आधारमा विवेक कुल्चिएर अघिबढे सरकार अप्ठेरोमा पर्न सक्ने बताए। प्रवक्ता शर्माले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीकै अग्रसरतामा डा गोबिन्द केसीसँग गरिएका सहमति विपरीत संसदमा चिकित्सा शिक्षा विधेयक पेश गरिएको आरोप लगाए। प्रमुख प्रतिपक्ष दलको विरोध हुँदाहुँदै जबर्जस्ती चिकित्सा शिक्षा विद्येयक पेश गरिएको, बढ्दो भ्रष्टाचार नियन्त्रण गर्न चासो नदिएको, वाइड बढी विमान खरिद प्रकरणमा भएको भ्रष्टाचारको घटना लुकाउन सरकार लागि परेको जस्ता कारणले कांग्रेस देशव्यापी आन्दोलनमा उत्रिनु परेको कांग्रेस प्रवक्ता शर्माले प्रष्ट पारे।उनले पाँच वर्षलाई साशन चलाउने जिम्मेवारी पाएको वर्तमान सरकारलाई सच्चिएर अघि बढ्न आग्रह गरे । प्रवक्ता शर्माले निर्मला पन्त काण्डमा सरकार दोषीलाई पत्ता लगाउने भन्दापनि निर्दोषलाई बुर्का ओढाएर दोषी बनाउने काममा लागेको आरोप लगाए।भेनेजुएलाको सन्दर्भमा सरकारले आलाकाँचो र ठिटौले पारा देखाएको भन्दै कांग्रेस प्रवक्ता शर्माले यस्ता विषयमा बोल्दा परराष्ट्र नीतिको जगमा रहेर विचार पुर्‍याएर बोल्न सुझाव दिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • आधिकारिक ट्रेड युनियनको निर्वाचन गर्न नदिने सरकारको निर्णय
  • भोलिदेखि साझा यातायातले लामो दूरीका गाडी सञ्चालन गर्ने
  • नेकपा सचिवालय बैठकअघि बालुवाटारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक
  • निर्माणाधीन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको दोश्रो टर्मिनल भवन निर्माण सुरु
  • आजबाट रा.वा. बैंकको सनराइज क्यापिटलमा रहेको सवा ४ लाख कित्ता…
  • समृद्धि फाइनान्सको २००% हकप्रद असोज १६ बाट निष्कासन हुने, कहिलेसम्मका…
  • सहकारीमा पनि घट्ने भयो ब्याजदर, यस्तो छ नयाँ व्यवस्था
  • समीट र सजिलो लघुवित्तको एकीकृत कारोबार आजदेखि, साढे ३९ करोड…
  • बिपि बिचार राष्ट्रिय समाज रुपन्देहीको कार्यसमिति बिस्तार, सदस्यमा पोखरेल मनोनित
  • सतोगुण : संयमित, सन्तुलित र श्रेष्ठ जीवनका लागि