फेरियो वर्षा र संजोगको नाम

२९ माघ २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


काठमाडौ \ अभिनेता संजोग कोइराला र अभिनेत्री बर्षा राउतको प्रेम सम्बन्ध लामै समय चल्यो । केहि समय अघि प्रणय दिवसका दिन विवाह बन्धनमा बाँधिने खबर सार्वजनिक गरे । विवाहको दिन नजिकिदै गर्दा वर्षा र संजोगले इन्गेजमेन्ट गरेका छन् । यो जोडीले सोमबार इन्गेजमेन्ट गरेको हो । इन्गेजमेन्टमा बर्षा र संजोगकको परिवार मात्र उपस्थित थिए । फागूण २ गते प्रेमदिवसका दिन विवाह बन्धनमा बाँधिन लागेको यो जोडीले बिहेमा पनि आफन्तलाई मात्र निमन्त्रणा गरेको बताइएको छ । उनीहरुले फागूण ३ गते काठमाण्डौमा चलचित्रकर्मीका लागि पार्टीको आयोजना गरेका छन् । इन्गेजमेन्टसँगै यो जोडीले आफ्नो नामलाई समेत मिलाएर एउटै नाम सन्सा राखेको छ । यो शैली बलिउडबाट सुरु भएको हो, हाल नेपालमा पनि व्याप्त छ । अभिनेत्री प्रियंका कार्की र अभिनेता आयुष्मान देशराजले पनि आफूहरु दुईको नाम मिलाएर ‘आयंका जोडी’ बनाइसकेका छन् । उनीहरु विगत ७ वर्षदेखि प्रेममा थिए । इन्गेजमेन्ट पछि तस्बिरसार्वजनिक गर्दै वर्षा र संजोगले आ–आफ्नो आधिकारिक फेसबुकमा एउटै प्रेमिल वाक्य लेखेका छन्, ‘हरेक कहानी निकै सुन्दर हुन्छ तर हाम्रो उत्कृष्ट छ । ७ वर्ष अघि एक चलचित्रको अडिसनका क्रममा भेटिएका संजोग र वर्षालाई त्यहि भेटलेनै एक अर्काको जीवनको सहयात्री बनाएको छ । भ्यालेनटाइन डेका दिन बैवाहिक जीवन सुरु गर्न लागेका वर्षा र संजोगलाई सफल वैवाहिक जीवनको शुभकामना ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कच्चा तेल तथा पेट्रोलियमको उत्पादनमा अमेरिकाको नयाँ कीर्तिमान
  • अमेरिका र उत्तर कोरियाबीच चाँडै वार्ता हुने विश्वास
  • रवि लामिछानेको समर्थनमा बुटवलमा भब्य प्रदर्शन, हजारौंको उपस्थिति
  • लुम्बिनी भ्रमण वर्ष सफल बनाउन बुटवलमा सडक खाना महोत्सव हुने
  • ‘ग्रिनल्याण्ड’ किन्ने कुरा नमिले पछि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पको डेनमार्क भ्रमण…
  • ‘बादशाह जुट’ को अफिसियल रिलिज डेट र पोस्टर सार्वजनिक
  • कृर्षिजन्य बस्तुको आयातमा नियमन र नियन्त्रण गर्नुपर्नेमा जोड
  • रवि लामिछानेको रिहाईको माग गर्दै देशभर प्रदर्शन : वुटवलमा उर्लियो…
  • भ्रामक समाचार राख्ने युट्युबर र वेवसाइटलाई घरघर गएर कार्वाही गर्छौ…
  • कारबाहीको माग गर्दै स्थानियद्वारा मणिमुकुन्द सेन उद्यानमा प्रदर्शन