तीन जना बालिकालाई बलात्कार गरेको अभियोगमा ८२ वर्षीय बृद्ध पुर्पपक्षका लागि जेल चलान

प्रकाशित मिति:

तीन जना बालिकालाई बलात्कार गरेको अभियोगमा एकजना बृद्धलाई अदालतले पुर्पपक्षका लागि जेल चलान गर्न आदेश दिएको छ । घोराही उपमहानगरपालिका वडा नं। ४ निवासी ८२ बर्षीय रामु खत्रीलाई दाङ देउखुरी जिल्ला अदालतले मंगलवार बालिका करणीमा दोषी ठहर गर्दै पूर्पक्षका लागि जेल चलान गर्न आदेश दिएको हो ।
अदालतले खत्रीलाई एकै घरका तीन जना सहोदार दिदी बहिनीलाई विभिन्न प्रलोभन देखाएर करण गरेको ठहर गरेको छ । दाङ जिल्ला प्रहरी प्रमुख एसपी दुर्गा सिंहले खत्रीले तीन दिदी बहिनी बालिकालाई चकलेट, मिठाई खान दिने प्रलोभनमा पारेर बलात्कार गर्दै आएको खुल्न खाएको जानकारी दिइन । बालिकाका अभिभावक काममा बाहिर गएको समयमा उनीहरुलार्ई टिभी हेर्न आफ्नो घरमा बोलाएर खत्रीले प्रलोभनमा पार्दै गत बैशाख ८ गतेदेखि असार २४ गते दिउँसो सम्म बलात्कार गरेको खुल्न आएको एसपी सिंहले बताइन ।

८२ बर्षीय खत्रीले ४, ७ र ११ बर्षीया तीन जना छिमेकी बालिकालाई विभिन्न प्रलोभनमा पारेर जवरजस्ती बलात्कार गरेको एसपी सिंहले जानकारी दिइन । एसपी सिंहका अनुसार पछिल्लो पटक असार २४ गते दिउँसो ४ बर्षीया बालिकालाई बलात्कार गरेपछि उनले गुप्ताङ्ग लगाएत पेटमा भएको पिडा बारे आमालाई बताएपछि आमाले ४ बर्षीया छोरीको गुप्ताङ्ग हेर्दा खत्रीको कर्तुत सार्वजनिक भएको थियो । ‘ यस्तो कस्ले ग¥यो, भनि आमाले छोरीलाई सोध्दा बाजेले भन्ने उत्तर पाएपछि बल्ल खत्रीले गर्दै आएको अत्याचार खुलेको देखिएको सिंहले बताईन् । पत्नि विहिन ८२ बर्षीय रामु खत्रीले तीन वटै बालिका माथि अत्याचार गर्दै आएको तथ्य पुष्टि भएपछि अदालतले पूर्पक्षका लागि थुनामा पठाएको एसपी सिंहले बताइन ।