प्रेमीसँग दिल्ली पुगिन् साम्राज्ञी

२ फाल्गुन २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
16 Shares


नायिका साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाहको प्रेम जीवन अहिले हावामा चंगा उडे जसरी उडिरहेको छ । साम्राज्ञी देवांशु जंग बहादुर राणाको प्रेममा छिन् । उनीहरु केही समयदेखि प्रेममा छन् । साम्राज्ञी यसपटक प्रेमलाई सार्वजनिक गर्न कुनै पनि कोणबाट लजाइनन् ।

मयंक खड्कासँग प्रेममा रहँदा गोप्य नै राख्न खोजेकी साम्राज्ञीले देवांशुसँगको प्रेमलाई भने सार्वजनिक कार्यक्रममा पनि खुलाइन् । यसैले पनि उनी देवांशुसँगको प्रेममा कती गम्भिर छिन् भन्ने वुझ्न सकिन्छ । उनै, साम्राज्ञी अहिले दिल्ली पुगेकी छिन् । चलचित्र ‘मारुनी’को छायांकन विशेष कारणले केही दिन पछाडि सरेपछि साम्राज्ञीले समय पाएकी छिन् ।

यसैले उनी प्रेमीको साथमा दिल्ली पुगेकी हुन् । चलचित्र बजारमा प्रेममा परेपछि साम्राज्ञी काममा भन्दा प्रेममा बढी गम्भिर बनेको चर्चा पनि हुन थालेको छ । तर, साम्राज्ञी भने प्रेमको यात्रामा दौडिरहेकी छिन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • यात्रीलाई कुरुप भन्ने विमानस्थल कर्मचारीको जागिर गयो
  • भारतमा फेला परे नयाँ प्रजातिका माछा
  • घुस लिएको अभियोगमा सबइञ्जिनीयर पक्राउ
  • भारतमा हिमाचल राज्यमा घरमाथि रुख ढल्दा २ नेपालीको मृत्यु,पाँच जना…
  • पत्रकार डायलसन अधिकारीको निधन प्रती सभापति भरत कुमार शाह दुःख…
  • रोट्रयाक्ट डाउनटाउन द्वारा पर्यटन प्रबर्द्धन कार्यक्रम सम्पन्न
  • काठमाडौं प्रहरी प्रमुखलाई फेसबूकमा गाली गरेको भन्दै एक युवक पक्राउ
  • बोक्सीको आरोप लगाउँदै महिलालाई मलमूत्र खुवाइयो
  • चितवनका प्रहरी प्रमुखले भने– आन्दोनकारीमाथि सूक्ष्म निगरानी गरिरहेका छौं
  • शिल्पा पोखरेललाई पक्राउ नगर्न सर्वोच्चको आदेश