प्रेमीसँग दिल्ली पुगिन् साम्राज्ञी

२ फाल्गुन २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
16 Shares


नायिका साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाहको प्रेम जीवन अहिले हावामा चंगा उडे जसरी उडिरहेको छ । साम्राज्ञी देवांशु जंग बहादुर राणाको प्रेममा छिन् । उनीहरु केही समयदेखि प्रेममा छन् । साम्राज्ञी यसपटक प्रेमलाई सार्वजनिक गर्न कुनै पनि कोणबाट लजाइनन् ।

मयंक खड्कासँग प्रेममा रहँदा गोप्य नै राख्न खोजेकी साम्राज्ञीले देवांशुसँगको प्रेमलाई भने सार्वजनिक कार्यक्रममा पनि खुलाइन् । यसैले पनि उनी देवांशुसँगको प्रेममा कती गम्भिर छिन् भन्ने वुझ्न सकिन्छ । उनै, साम्राज्ञी अहिले दिल्ली पुगेकी छिन् । चलचित्र ‘मारुनी’को छायांकन विशेष कारणले केही दिन पछाडि सरेपछि साम्राज्ञीले समय पाएकी छिन् ।

यसैले उनी प्रेमीको साथमा दिल्ली पुगेकी हुन् । चलचित्र बजारमा प्रेममा परेपछि साम्राज्ञी काममा भन्दा प्रेममा बढी गम्भिर बनेको चर्चा पनि हुन थालेको छ । तर, साम्राज्ञी भने प्रेमको यात्रामा दौडिरहेकी छिन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नसर्ने रोगकै कारण जान्छ ६६ प्रतिशत नेपालीको ज्यान
  • सिरहाको कमला नदिमा हत्या गरी फरार प्रतिबादी पक्राउ
  • सिता माविमा विद्यार्थीहरुको स्वास्थ्य परिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न
  • ट्यांकरको ढुवानी भाडादर बृद्धि गर्न व्यवसायीको माग
  • बुटवल बहुमुखी क्याम्पसमा रक्तदान सम्पन्न
  • बलियो कानून नहुँदा उपभोत्ताको हित संरक्षण हुन नसकेको बक्ताहरुको भनाई
  • पुर्वअर्थमन्त्री पौडेलद्वारा विभिन्न आयोजनाको निरीक्षण
  • लियो क्लव अफ बुटवलको ३४ औं चार्टरनाईट कार्यक्रम सम्पन्न
  • अन्तर मण्डली ब्याडमिन्टन प्रतियोगीता सम्पन्न
  • मानव बेचबिखन विकृति विसंगति बिरुद्ध अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न