साताको राशिफल

५ फाल्गुन २०७५, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
672 Shares


मेष राशिः मेष राशिका लागि साताको उत्तराद्र्ध विशेष लाभदायी रहनेछ । सोमबारसम्म कार्यमा अवरोध रहनुका साथै खर्चमा पनि वृद्धि हुने देखिन्छ । मंगलबारबाट कार्यमा सुधार हुँदै जानेछ । धन बढ्नुका साथै रोजगारीका अवसर पनि मिल्ने देखिन्छ । सामाजिक कार्यमा रुचि जाग्नेछ । आय आर्जनका अवसर प्राप्त हुनेछन् । अध्ययनमा पनि उल्लेख्य प्रगति हुने देखिन्छ ।

वृष राशिः वृष राशिका लागि साता अर्थकरी रहनेछ । व्यवसायमा वृद्धि हुनेछ । पारिवारिक सुख मिल्नुका साथै अध्ययन अध्यापनका कार्य पनि फलदायी रहनेछन् । धार्मिक क्षेत्रमा रुचि जाग्नुका साथै यात्राका अवसर पनि मिल्ने देखिन्छ । मित्र सहयोग प्राप्त हुनेछ । बुध र बिहीबार भने खर्च बढ्नुका साथै कार्यमा अस्थिरता रहने देखिन्छ ।

मिथुन राशिः मिथुन राशिका लागि साता फलदायी रहनेछ । आर्थिक लाभका योग देखिन्छन् । अध्ययनमा रुचि जाग्नेछ । व्यवसायमा वृद्धि हुनुका साथै सुखद् यात्राका योग पनि देखिन्छन् । प्रेममा सफलता मिल्नेछ । बिहीबारबाट भने कार्यमा अवरोधका आउन सक्ने देखिन्छ । स्वास्थ्यमा पनि प्रतिकूलताका साथै शत्रु पक्ष पनि सबल रहने भएकाले साताको उत्तराद्र्धमा सजग रहनु नै उत्तम हुने देखिन्छ ।

कर्कट राशिः कर्कट राशिका लागि साता वृद्धिदायी रहनेछ । कार्यमा सफलता हात पर्नुका साथै सामाजिक मान सम्मान पनि प्राप्त हुने देखिन्छ । व्यापारमा वृद्धि हुनेछ । विद्याको क्षेत्र बलवान देखिन्छ । अध्ययनमा रुचि जाग्नेछ । भौतिक वस्तु विशेष लाभदायी रहनेछन् । स्वास्थ्य सबल रहनेछ । कीर्ति वृद्धिकाक साथै सुखद् यात्राका योग पनि देखिन्छन् ।

सिंह राशिः सिंह राशिका लागि साता मिश्रित फलदायी रहनेछ । सोचेका काम पूरा हुनेछन् । रोजगारीका क्षेत्रमा सफलता मिल्नेछ । व्यापार व्यवसायमा पनि वृद्धि हुने देखिन्छ । मित्रजनबाट सरसहयोग प्राप्त हुनुका साथै कार्यलाभका योग देखिन्छन् । अध्ययनमा सफलता हात पर्नेछ । मंगल र बुधबार भने खर्चबढ्नुका साथै कार्यमा कठिनाइ रहनेछ ।

कन्या राशिः कन्या राशिका लागि साताको पूर्वाद्र्ध विशेष फलदायी रहनेछ । आर्थिक वृद्धि हुनुका साथै कार्य क्षेत्रमा पनि सफलता मिल्नेछ । व्यवसायबाट लाभ हुने देखिन्छ । विद्याको क्षेत्र मध्यम फलदायी रहनेछ । प्रेममा सफलता मिल्नुका साथै लाभका योग पनि देखिन्छन् । मंगल र बुधबार भने कार्यमा अवरोधका साथै स्वास्थ्यमा पनि प्रतिकूलता रहने देखिन्छ ।

तुला राशिः तुला राशिका लागि साता फलदायी रहनेछ । आर्थिक उन्नतिका योग देखिन्छन् । धातुबाट विशेष लाभ रहनेछ । यात्राका सुअवसर प्राप्त हुनेछन् । पराक्रम बढ्नुका साथै भौतिक क्षेत्रबाट विशेष लाभ देखिन्छ । व्यवसायमा बृद्धिका साथै कार्यमा प्रगति हुने देखिन्छ । बिहीबारबाट भने कार्यमा अवरोध रहने देखिन्छ ।

वृश्चिक राशिः वृश्चिक राशिका लागि यो साता लाभदायी रहनेछ । कार्यलाभका विशेष योग देखिन्छन् । धार्मिक सामाजिक कार्यमा रुचि जाग्नेछ । धनको क्षेत्र सबल रहनेछ । व्यापार व्यवसायमा उन्नति हुनुका साथै आयमा वृद्धि हुने देखिन्छ । अध्ययन अध्यापनमा रुचि जाग्नुका साथै सुखद् यात्राका योग पनि देखिन्छन् । पारिवारिक सुखका साथै मित्र सहयोग प्राप्त हुने देखिन्छ ।

धनु राशिः धनु राशिका लागि यो साता मध्यम फलदायी रहनेछ । सोचेका काम बन्ने छन् । मित्र सहयोग मिल्नुका साथै धन वृद्धि हुने देखिन्छ । व्यापारमा उन्नति हुनेछ । शत्रु पराजित रहनुका साथै कार्यलाभ हुनेछ । अध्ययनमा रुचि जाग्नुका साथै मित्रलाभ हुनेछ । सोम र मंगलबार भने स्वास्थ्यमा प्रतिकूलता रहनुका साथै खर्चमा वृद्धि हुने देखिन्छ ।

मकर राशिः मकर राशिका लागि साता उन्नतिकारक रहनेछ । पराक्रम बढ्नुका साथै कार्यमा सफलता हात पर्ने देखिन्छ । मित्र सहयोग प्राप्त हुनेछ । व्यापार व्यवसायमा वृद्धि हुनुका साथै आमदानीका स्रोत बढ्नेछन् । स्वास्थ्यको क्षेत्र सबल रहनेछ । जलीय पदार्थ लाभदायी रहनेछन् । अध्ययनमा रुचि जाग्नुका साथै यात्राका योग पनि देखिन्छन् । मंगल र बुधबार भने कार्यमा अवरोधका साथै स्वास्थ्यमा पनि प्रतिकुलता रहनसक्नेछ ।

कुम्भ राशिः कुम्भ राशिका लागि साता कार्यदायी रहनेछ । पराक्रम बढ्नेछ । मित्र सहयोग प्राप्त हुनुका साथै व्यापार व्यवसायमा पनि वृद्धि हुने देखिन्छ । सामाजिक कार्यमा विशेष अभिरुचि रहनेछ । मान सम्मानका योग पनि देखिन्छन् । अध्ययनमा पनि प्रगति हुदै जानेछ । कर्म बलवान् देखिन्छ । बिहीबारबाट भने शत्रु भय रहनुका साथै कार्यमा अवरोध आउने देखिन्छ ।

मीन राशिः मीन राशिका निम्ति साता सबल रहनेछ । धन प्राप्तिका योग देखिन्छन् । आय बढ्नुका साथै पारिवारिक सुख प्राप्त हुनेछ । पारिवारिक साथ सहयोेग मिल्नुका साथै भौगोकि परिभ्रमणका योग पनि प्राप्त हुनेछन् । अध्ययनमा रुचि जाग्नुका साथै कार्यमा प्रगति हुनेछ । व्यवसायको क्षेत्र फलदायी रहने देखिन्छ । प्रेम जीवन पनि सुखद्े रहने देखिन्छ ।

उपप्राध्यापक नारायणप्रसाद निरौला

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • के छ विष्णु पुराण अध्यायमा
  • पुरुषको जीवमा यी लक्षण भएका स्त्रीसंग विवाह गर्दा भाग्य चम्कने
  • व्रत बस्नुका के के छन् फाइदा
  • आफै कार्यसूचीबाट प्रस्ताव हटाएर कांग्रेसलाई आरोपीत गर्ने विषय गम्भीर छ…
  • कांग्रेस नेता भण्डारीद्वारा कुवेतमा रहेकी सुत्केरी महिलालाई ५० हजार आर्थिक…
  • भारतले नेपाल र चीनसँग परिस्थिति बिगारिरहेको पाकीस्तानका प्रमको दाबी
  • नेपाल मेडिकल कलेजका २ डाक्टर माथी कुटपीट
  • कांग्रेस प्रवक्ताले भने – प्रस्ताव ल्याउँदा कांग्रेस नचाहिने फिर्ता गर्दा…
  • कोरोना भाईरसवाट निको भएर घर फर्कीए १८३ नेपाली
  • एनआरएनए अमेरिकाको नवौँ साधारण सभा डिजिटल अनलाईन हुने ।