राहत संग बलिउडको प्रतिशोध

८ फाल्गुन २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
2 Shares


टी सीरीजले १५ फेब्रुवरीमा पाकिस्तानी गायक राहत फतेह अली खानको नयाँ गीत ज़िन्दगी सार्वजनीक गर्ने तयारी गरेको थियो । अहिले म्युजिक कम्पनीले आफ्नो युट्युब च्यानलका साथै अन्य सामाजिक सञ्जालबाट गायकको म्युजिक भिडियो हटाएको छ । पुलवामा आतंककारी आक्रमणपछि बलिउडले पाकिस्तानी कलाकारहरुलाई चिड्याउन थालेको हो । राहतले १४ फेब्रुवरीमा ट्विटरमा ट्वीट गरेका थिए जसमा उनले लेखेका थिए, टी सीरीज मेरोको गीतलाई सार्वजनीक गर्दैछ । तर पुलवामा आक्रमणपछि टी सीरीजले मृत सैनीकका परिवारलाई समर्थन गर्दै भिडियो हटायो । राहतको एक गीत सार्वजनिक गरिए पनि त्यसलाई तुरुन्तै हटाइयो । टी सीरीज अहिले पाकिस्तानी कलाकारहरुसँग सम्बन्धित कुनै प्रकारको बिषयबस्तुलाई सहयोग गर्न चहादैन । कम्पनीले भारतीयहरुको भावनालाई ध्यानमा राख्दै र विस्फोटमा ज्यान गुमाएका जवानको सम्झनामा सो निर्णय लिएको हो ।महाराष्ट्र नवनिर्माण सेनाको शाखा चित्रपट सेना प्रमुख अमेय खोपकरले भने, हामीले भारतीय संगीत कम्पनिहरु जस्तै टी सीरीज, सोनी म्युजिक, भिनस, टिप्स म्युजिकसँग पाकिस्तानी गायहरुसँग काम नगर्न भनेका छौं । यी कम्पनिहरुले यस्तो काम तुरुन्द बन्द गर्नुपर्छ नत्र हामी आफ्नो शैलीबाट कारबाही गर्नेछौं ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • एकद्वार प्रणाली मार्फत वडा बिपन्नलाई राहत उपलब्ध गराउने
  • मनकारी घरबेटी : जसले काठमाडौमा रहेको घरको भाडा नलीने
  • मनकारी घरबेटी : जसले १६ सटरको भाडा नलीने
  • शिर्जनशिल बहुउद्देशीय क्लव द्धरा मास्क र साबुन वितरण
  • अधिवक्ता कृष्ण पोखरेल द्धारा घर भाडा छुट दिने घोषणा ।
  • नेविसंघले वितरण गर्यो सन्चारकर्मीलाई मास्क, स्यानिटाइजर, र ग्लोब्स
  • कोरोनाको रोकथाममा सरकार गैरजिम्मेवार बनेकोप्रति नेकपा नवलपुरको आपत्ति
  • वली सरकार जनताको जनजीविका र स्वास्थ्यप्रति गम्भीर बनेन : सङ्गम,…
  • सहायताको नाममा चन्दा उठाउन र आँफूखुसी वितरण गर्न नपाईने :…
  • काग्रेस प्रवक्ताले भने संकटका नाममा भ्रष्टचारले उन्मुक्ति पाउनुहुन्न