एनआरएनए अमेरिका कोलोराडो च्याप्टरको अध्यक्षमा नवराज न्यौपानेको दाबि

१२ फाल्गुन २०७५, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


अमेरीका \ गैर आवासीय नेपाली सङ्घ एनआरएनए अमेरिकाको आगामी कार्यकालको लागि कोलोराडो राज्यमा कोलोराडो च्याप्टर बोर्ड अफ डाइरेक्टर नवराज न्यौपानेले आगामी कार्यकालको लागि कोलोराडो च्याप्टरको अध्यक्षमा उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन् । अमेरिकाको कोलोराडोमा बस्ने नवराज न्यौपाने समाजसेवा साथै राजनीति मा सक्रिय युवा हुन्  छोटो समयमा नै सबै बिच परिचित न्यौपाने नुवाकोटमा जन्मेका हुन भने नेपालमा व्यवस्थापन सङ्कायमा स्नातक पास गरी स्नाकोतर सम्मको अध्ययन गरेका छन् । नेपालमा हुँदा सरस्वति क्याम्पस र नुवाकोट मा नेपाल विद्यार्थी सङ्घको राजनीति गरेका न्यौपाने समाजसेवामा सानै देखी रुचि राख्ने व्यक्ति हुन । २०१५ मा अमेरिका आएका उनी हाल एनआरएनए अमेरिका कोलोराडो च्याप्टरको बोर्ड अफ डाइरेक्टर हुन । अबको नेतृत्व युवाको साथै गैरआवासिय नेपालि का समस्या साथै अधिकार का निम्ति समन्धित निकाय मा आवाज उठाउन सक्ने , आफूमा त्यो क्षमता भएकोले नै अध्यक्षमा उम्मेद्बारीको घोषणा गरेको बताउँछन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • जुम्लाको तिला गाउंपालीका मा आगलागीबाट २५ घर जलेर नष्ट
  • कक्षा १२ को परिक्षाफल आउन अझ केही दिन लाग्ने
  • सुरु भयो कोरोना खोप अभियान
  • बुवाको स्मृतिमा शक्ति गौचनले तेस्रोपटक क्रिकेट प्रतियोगिता गराउँदै
  • कोरोना विरुद्धको खोप ‘कोभिसिल्ड’ बुधबार बिहान १० बजेदेखी लुम्बिनी प्रदेशका…
  • विघटन भएको प्रतिनिधिसभा पुनस्र्थापनाको कुनै संभावना छैन : अर्थमन्त्रि पौडेल
  • अदालतको काम संविधानको रक्षा गर्ने तथा व्यवस्थापिकालाई ठिक स्थानमा राख्ने…
  • पुर्वाग्रहबीना सदस्यता सिफारिस गर्न प्रेस युनियन रुपन्देहीद्धारा महासंघको ध्यानाकर्षण
  • रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिकामा खरका छाना विस्थापित गरिने
  • धुर्कोट प्रमानन्द भण्डारी बहुमुखी क्याम्पसको १२ औँ बार्षिकोत्सव सम्पन्न