कांग्रेस बैठक अझै सुरु हुन सकेनः पौडेल, सिटौला अनुपस्थित

१४ फाल्गुन २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
27 Shares

Nepali Congress President Sher Bahadur Deuba and senior leader Ram Chandra Paudel attending a party’s meeting in Nayabaneshwor, Kathmandu, on Tuesday, August 23, 2016. Photo: RSS

काठमाडौं – नेपाली कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक दिउँसो २ः३० बजेसम्म सुरु हुन सकेको छैन । मंगलबार ११ बजे केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा बोलाइएको बैठक अनुशासन र निर्वाचन समिति गठनको माग गर्दै वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल र पूर्व महामन्त्री कृष्णप्रसाद सिटौला पक्षले अनुपस्थित भएपछि बैठक बस्न नसकेको हो ।

बैठक सुरु गर्ने भन्दै सभापति शेरबहादुर देउवासहित संस्थापन पक्षीय सदस्यहरु भने बैठक हलमा बसिरहेका छन् भने पौडेल र सिटौला पक्षहररु कार्यालयमै रहेपनि बैठक हलमा गएका छैनन्। आजको बैठकमा यी दुई समिति गठन गर्ने कार्यतालिका रहेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया