फरार प्रतिवादीबाट बिगो असुली

१४ फाल्गुन २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


श्रीकृष्ण सिग्देल ,स्याङ्जा/जिल्ला प्रहरी कार्यालय स्याङ्जाले विभिन्न घट्नामा संलग्न भई अदालतले दोशी ठहर गरेको अभियुक्तहरु धमाधम पक्राउ गर्दै बिगो असुली गर्न सफल भएको छ । जबरजस्ती चोरी र जालसाजीमा संलग्न भई अदालतले दोसी ठहर्याएपानी फरार रहेका अभियुक्रबाट प्रहरीले बिगो असुली गरेको हो । प्रहरीले फरार रहेका अभियुक्तलाई पक्राउ गरी अदालतले बिगो सुनाएको रकम असुली गर्न सफल भएको प्रहरी नायव उपरिक्षक नविनकृष्ण भण्डारीले जानकारी दिए । जबरजस्ती चोरीमा ५ जनाबाट ५० बिगो बराबर २ सय ५० र जालसाजीमा १२ जनाबाट १४७८ बिगो असुली गरेको भण्डारीले जनाए ।

सबै फरार प्रतिवादीहरु पुतलीबजार नगरपालिका ८ र ९ का रहेका छन् । अदालतमा उपस्थित भई अदालतले तोकेको बिगो प्रतिवादीहरुले बुझाएको प्रहरीले जनाएको छ । पछिल्लो समय फरार सुचीमा रहेको अभियुक्रहरुलाई पक्राउ गर्न जिल्ला प्रहरी कार्यालय सफल हुदै आएको छ । ३ दशक भन्दा अगाडी अदालतले दोसी सुनाएका अभियुक्त देखि ५ बर्ष अगाडीका करिव २ दर्जन अभियुक्तलाई प्रहरीले पक्राउ गरिसकेको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कच्चा तेल तथा पेट्रोलियमको उत्पादनमा अमेरिकाको नयाँ कीर्तिमान
  • अमेरिका र उत्तर कोरियाबीच चाँडै वार्ता हुने विश्वास
  • रवि लामिछानेको समर्थनमा बुटवलमा भब्य प्रदर्शन, हजारौंको उपस्थिति
  • लुम्बिनी भ्रमण वर्ष सफल बनाउन बुटवलमा सडक खाना महोत्सव हुने
  • ‘ग्रिनल्याण्ड’ किन्ने कुरा नमिले पछि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पको डेनमार्क भ्रमण…
  • ‘बादशाह जुट’ को अफिसियल रिलिज डेट र पोस्टर सार्वजनिक
  • कृर्षिजन्य बस्तुको आयातमा नियमन र नियन्त्रण गर्नुपर्नेमा जोड
  • रवि लामिछानेको रिहाईको माग गर्दै देशभर प्रदर्शन : वुटवलमा उर्लियो…
  • भ्रामक समाचार राख्ने युट्युबर र वेवसाइटलाई घरघर गएर कार्वाही गर्छौ…
  • कारबाहीको माग गर्दै स्थानियद्वारा मणिमुकुन्द सेन उद्यानमा प्रदर्शन