हेलिकोप्टर दूर्घटनापछि गृहमन्त्रालयमा आकस्मिक बैठक

१५ फाल्गुन २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं । पर्यटनमन्त्री रविन्द्र अधिकारी सवार हेलिकोप्टर दूर्घटनापछि गृह मन्त्रालयमा सुरक्षा निकायको आकस्मिक बैठक बसेको छ । सुरक्षा निकायका सबै संयन्त्रको गृहमन्त्रालयमा आकस्मिक बैठक बसेको हो । बैठक पछि गृहले सबै सुरक्षा निकायका संयन्त्रलाई मोविलाइज हुन निर्देशन दिएको छ । मन्त्रालयमा प्रहरी प्रमुख सर्वेन्द्र खनालसहितका अधिकारीहरु गृह मन्त्रालय पुगेका थिए । ताप्लेजुङबाट फर्किने क्रममा पर्यटनमन्त्री अधिकारी सवार एयर डायनेस्टिक हेलिकोप्टर क्यास भएको हो । हेलिकप्टरमा पर्यटनमन्त्री रविन्द्र अधिकारी सहित प्रधानमन्त्रीका स्वकिय सचिव युवराज दाहाल, आंक्षिरिङ शेर्पा, विरेन्द्र प्रसाद क्षेष्ठ र अर्जुन कुमार घिमिरे रहेको गृहले जनाएको छ । मन्त्रीसहित ६ जनाको टोली पाथिभरा मन्दीर दर्शन गरेर चुहान डाँडा एयरपोर्ट निरिक्षणका लागि जाँदै गर्दा दुर्घटना भएको बताईएको छ । दूर्घटनामा मानविय क्षति भए नभएको जानकारी आउन बाकिँ छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • ललितपुर महानगरपालिकाका मेयर चिरिबाबु महर्जनलाई कोरोना संक्रमण
  • डा. केसीका मागप्रति नेविसंघको ऐक्यवद्धता, जीवन रक्षाको माग
  • रुपन्देहीको सियारीमा लालपूर्जा वितरण
  • प्रदेश पाँचका रेडिमिक्समा १५० करोड लगानी
  • राप्तीमा स्वास्थ्यको वार्षिक समिक्षा पुर्ण उपलब्धिमा कोभिड १९ बाधक
  • वामी नमूना समाजको तेश्रो अधिवेशन जापानमा सम्पन्न
  • कोभिडबाट संक्रमण मुक्त भएकाले के–के कुरामा ध्यान दिनु पर्छ ।
  • बाढीले जिप बगाउँदा बेपत्ता भएका विद्युत प्राधिकरणका कर्मचारीको शव फेला
  • पाल्पामा पहिरोले घर पुरिँदा बेपत्ता भएकामध्ये तीनजनाको शव भेटीयो
  • चाडपर्वका बेला भारत आवतजावतमा रोक लगाइने