बालिका हत्या गर्ने जोडीलाई जन्मकैदको फैसला

१७ फाल्गुन २०७५, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


सप्तरी । आफ्नो प्रेम सम्बन्धलाई मूर्त रुप दिन बालिकाको हत्या गर्ने एक जोडीलाई जन्मकैदको फैसला सुनाइएको छ ।करिब अढाई बर्षअघि डेढ बर्षीया बालिकाको हत्या गर्ने यी जोडीलाई जिल्ला अदालत सप्तरीले जन्मकैदको फैसला सुनाएको हो ।कर्तव्य गरी मारेर शव खोलामा बगाएको देखिन आएको भन्दै अदालतले थप ६ महिना कैदको सजाय सुनाएको छ ।सप्तरीको साविकको मलेकपुर गाविस १ का शिवशंकर माली र उनकी प्रेमका र अहिलेका पत्नी रानी देवी मण्डल मिलेर सोही ठाउँकी डेढ बर्षीया छोरी प्रमिला मण्डलको १२ साउन २०७३ मा हत्या गरेका थिए ।

त्यसबेला शिवशंकर र रानीदेवीबीच प्रेम सम्बन्ध भएको र त्यही बेला यी दुबैले प्रमिलाको हत्या गरेका थिए ।सप्तरी जिल्ला अदालतका न्यायाधीश हरिश्चन्द्र ढुंगानाको इजलासले माली र मण्डललाई जन्मकैदको फैसला सुनाएको हो ।फैसलामा भनिएको छ, ‘कर्तव्य गरी मारिसकेपछि लास दबाउने अभिप्रायले खोलामा बगाएको देखिँदा त्यसरी लास बगाए वापत निज प्रतिवादीहरुलाई जनही थप ६ महिना कैदको सजायसमेत हुने ठहरिन्छ ।’

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २८औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू…
  • कांग्रेस नेता हरिबोल भण्डारी द्धारा राहत वितरण
  • एभरेस्ट आयल सप्लायरमा आगलागी
  • बैदेशिक रोजगारबाट फर्किएकाहरुका लागी एक दिने गहन अभिमुखी करण कार्यक्रम…
  • कांग्रेसका सांसदहरूले फिर्ता गरे दशैं भत्तावापतको रकम
  • कोरोनाको परीक्षण र उपचार जनताले नै गर्नुपर्ने निर्णय फिर्ता लिन…
  • बुटवलको सिंह कम्प्लेक्समा सञ्चालनमा आयो खस्यौली स्नोकर क्लब
  • २४ घण्टामा ३७९० संक्रमित थपिए, उपत्यकामा २३८८, मृत्यु हुने १८…
  • प्रजातान्त्रिक महासंघको सुचना प्रविधि तथा प्रचार बिभागको सचिबमा निरज
  • भैरहवा क्षेत्रमा हुने ओभरलोड तथा ट्राफिक नियम विपरित हुने कार्य…