सिद्धबाबा दर्शनार्थीका लागि धार्मिक बस

१८ फाल्गुन २०७५, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


बुटवल – सिद्धबाबा मन्दिर बिकास समिति धार्मिक बस सञ्चालनमा ल्याएको छ । मन्दिरमा दर्शनका लागि पुग्न चाहने धार्मिक पर्यटकहरुलाई लक्षित गरी निःशुल्क बस सेवा सुरु भएको हो । गत वर्षको महाशिवरात्रीबाट बचत भएको रकममा अन्य श्रोतबाट थपथाप गरेर साढे २९ लाख रुपैयाँमा समितिले नयाँ बस खरिद गरेको छ । बसले शनिबारदेखि बुटवल र आसपासबाट मन्दिरसम्म आउनेजानेहरुलाई निःशुल्क सेवा दिनेछ ।

हरेक दिन बिहान ५ बजे बुटवल उपमहानगर र तिलोत्तमा नगरपालिकाको सीमा क्षेत्र योगिकुटीबाट पहिलो बस छुट्नेछ । त्यसपछि टाफिकचोकबाट प्रत्येक एक घण्टाका फरकमा मध्यान्ह १२ बजेसम्म बस छुटने व्यवस्था मिलाइएको मन्दिर बिकास समितिका सदस्य तोया लम्सालले जानकारी दिए । मन्दिर विकास समितिले सुरु गरेको धार्मिक बसमा भक्तजन तथा पर्यटकले गाडी भाडा तिर्नुपर्ने छैन । बसमा भजन कृतन र सिद्धबाबा मन्दिरसहित धार्मिक प्रवचन श्रवण गर्ने व्यवस्था मिलाईएको छ । आवश्यकता अनुसार थप बस ल्याउने सोच रहेकेा समिति का कोषाध्यक्ष तथा तिनाउ गाउँपालिका वडानम्वर ३ का वडाअध्यक्ष प्रेम पाण्डेले बताए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • यात्रीलाई कुरुप भन्ने विमानस्थल कर्मचारीको जागिर गयो
  • भारतमा फेला परे नयाँ प्रजातिका माछा
  • घुस लिएको अभियोगमा सबइञ्जिनीयर पक्राउ
  • भारतमा हिमाचल राज्यमा घरमाथि रुख ढल्दा २ नेपालीको मृत्यु,पाँच जना…
  • पत्रकार डायलसन अधिकारीको निधन प्रती सभापति भरत कुमार शाह दुःख…
  • रोट्रयाक्ट डाउनटाउन द्वारा पर्यटन प्रबर्द्धन कार्यक्रम सम्पन्न
  • काठमाडौं प्रहरी प्रमुखलाई फेसबूकमा गाली गरेको भन्दै एक युवक पक्राउ
  • बोक्सीको आरोप लगाउँदै महिलालाई मलमूत्र खुवाइयो
  • चितवनका प्रहरी प्रमुखले भने– आन्दोनकारीमाथि सूक्ष्म निगरानी गरिरहेका छौं
  • शिल्पा पोखरेललाई पक्राउ नगर्न सर्वोच्चको आदेश