रोटरी क्लब अफ बुटवलको नियमित बैठक क्लब सचिवालयमा  सम्पन्न

१८ फाल्गुन २०७५, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
18 Shares


बुटवल । रोटरी क्लब अफ बुटवलको १२४५ औ नियमित बैठक क्लब सचिवालयमा  सम्पन्न भएको छ ।वैठकमा रोटरी डिष्ट्कि ३२९२ नेपाल भूटानको सम्मेलन सम्वन्धी उपस्थितीको सन्दर्भमा समिक्षा सहित सम्मेलनमा सत प्रतिशत रजिष्टेशन, सबैभन्दा वढि सदस्यहरुको उपस्थिती, प्रोजेक्ट मुल्याङकनमा तेश्रो हुन सफल भएको र विभिन्न अवार्डले सम्मानित हुने अवसर पाएको तथा क्लबलाई जिम्मेवारी दिएकोमा डिष्ट्किलाई धन्यवाद ज्ञापन गरेको क्लबका अध्यक्ष नारायण प्रसाद पन्थले जानकारी दिनुभयो ।

सो अवसरमा सामाजिक क्षेत्रमा उच्च योगदान दिएकोमा सम्मेलनमा सम्मानित भएकी रोटरी क्लबकी सदस्य ओमीकला पुनलाई सम्मान गरिएको थियो । भने अमुल्यमान थैव, वालकृष्ण पाण्डे, तथा हालै वलपुल कम्पनीबाट वेष्ट सेलको रुपमा सम्मानित भएका कस्तुरी फ्रीजघरका संचालक क्लबका पुर्व अध्यक्ष महेन्द्र नारायण श्रेष्ठको हर्ष वढाई गरिएको थियो । रोटरी डिष्ट्किका सर्जन एट आम्स चिन्तामणि पाण्डे, रोटरी क्लब अफ बुटवलका सह सचिव राजेन्द्रवहादुर जिसी, लोकनाथ न्यौपाने, श्रृष्टी गुरुङ लगायतले बोलेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मृगौला पिडित पल्लीलाई इन्दे्रणी कार्यक्रमबाटै नगद ७ लाख हस्तान्तरण
  • ह्टुवाललाई बुद्ध र जैन दर्शनमा विद्याबारिधी
  • तिलोत्तमा प्रिमियर लिगआजको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्स बिजयी
  • अझै ओझेलमा राजा विरेन्द्रले आषिश लिएको प्रसिद्ध हिले सिद्ध बाबा
  • एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रिय महिला संयोजकमा उमा कार्की बलियो उम्मेद्वार
  • विवेकशील नेपाली दलको अध्यक्षमा मिलन पाण्डे विजयी
  • सांसद प्रमोद साहलाई जिल्ला अदालत धनुषाद्वारा ४ दिनको म्याद थप
  • बोनीता शर्मा विश्वका प्रेरणादायी महिलाको सूचीमा
  • साउदी अरेबिया मृत्यु भएका कार्कीको शव नेपाल ल्याउन समस्या
  • राष्ट्रपति भण्डारीले दिइन् सम्पूर्ण नेपालीलाई धन्यवाद