प्रधानमन्त्री ओली नियमित स्वास्थ्य जाँचका लागि अस्पताल भर्ना

२२ फाल्गुन २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


काठमाण्डौ – प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नियमित जाँचका लागि त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा भर्ना हुनुभएको छ ।प्रधानमन्त्री ओली बिहान १० बजे अस्पताल भर्ना हुनुभएको प्रधानमन्त्रीका प्रेस संयोजक चेतन अधिकारीले जानकारी दिनुभयो । नियमित जाँचका लागि पुगेका प्रधानमन्त्री ओलीको थप परिक्षण गर्नुपर्ने देखिएकाले अहिले निगरानीमा राखिएको त्रिवि शिक्षण अस्पतालको मनमोहन कार्डियोथोरासिक भास्कुलर तथा ट्रान्स्प्लाण्ट सेण्टरले जनाएको छ ।

प्रधानमन्त्री ओलीको परीक्षण प्राध्यापक अरुण सायमीको नेतृत्वमा भइरहेको र उहाँको स्वास्थ्य अवस्था अहिले सामान्य रहेको सेण्टरका कार्यकारी निर्देशक प्राध्यापक डाक्टर उत्तमकृष्ण श्रेष्ठले निकालेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ ।प्रधानमन्त्री ओली स्वास्थ्य जाँचका लागि बैंकक जानुपर्ने भए पनि समय नमिल्दा त्रिवि शिक्षण अस्पतालमा नै स्वास्थ्य जाँच गर्न पुग्नुभएको अधिकारीले जानकारी दिनुभयो ।१२ वर्ष अघि मिर्गौला प्रत्यारोपण गर्नुभएका ओलीलाई समय–समयमा नियमित रुपमा चेक गराइरहनुपर्छ । अस्पतालको कार्डियोलोजी विभागमा भर्ना हुनुभएका प्रधानमन्त्री ओलीको रगत परीक्षणका साथै एक्सरे तथा फुल बडी चेकअप गरिने छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • कच्चा तेल तथा पेट्रोलियमको उत्पादनमा अमेरिकाको नयाँ कीर्तिमान
  • अमेरिका र उत्तर कोरियाबीच चाँडै वार्ता हुने विश्वास
  • रवि लामिछानेको समर्थनमा बुटवलमा भब्य प्रदर्शन, हजारौंको उपस्थिति
  • लुम्बिनी भ्रमण वर्ष सफल बनाउन बुटवलमा सडक खाना महोत्सव हुने
  • ‘ग्रिनल्याण्ड’ किन्ने कुरा नमिले पछि अमेरिकी राष्ट्रपति ट्रम्पको डेनमार्क भ्रमण…
  • ‘बादशाह जुट’ को अफिसियल रिलिज डेट र पोस्टर सार्वजनिक
  • कृर्षिजन्य बस्तुको आयातमा नियमन र नियन्त्रण गर्नुपर्नेमा जोड
  • रवि लामिछानेको रिहाईको माग गर्दै देशभर प्रदर्शन : वुटवलमा उर्लियो…
  • भ्रामक समाचार राख्ने युट्युबर र वेवसाइटलाई घरघर गएर कार्वाही गर्छौ…
  • कारबाहीको माग गर्दै स्थानियद्वारा मणिमुकुन्द सेन उद्यानमा प्रदर्शन