स्थापना दिवसमा स्वतन्त्र पत्रकार संघद्धारा बिभिन्न कार्यक्रम

२४ फाल्गुन २०७५, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
6 Shares


बुटवल । स्वतन्त्र पत्रकार संघ नेपाल रुपन्देहीले आफ्नो स्थापना दिवस बिभिन्न कार्यक्रम गरि मनाएको छ । संघको आठौ स्थापना दिवसको अबसरमा आज बुटवलको नेपाल अपांग आश्रम बुटवलमा सरसफाईका सामाग्रि तथा फलफूल बितरण गरेको छ ।संघका रुपन्देही अध्यक्ष अनिल पहाडीका अध्यक्षता र केन्द्रिय उपमहासचिव राजेन्द्र जंग रायमाझिको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा आश्रमका अध्यक्ष डोल बहादुर रामदाम, कोषध्यक्ष प्रबिण भुसाल लगायतले बोलेका थिए ।

कार्यक्रमको संचालन स्वतन्त्र पत्रकार संघ नेपाल रुपन्देहीका उपाध्यक्ष चक्रपाणी डुम्रेले गरेका थिए । बुटवलको देबिनगरमा रहेको सो आश्रममा ३० जना शारिरिक तथा मानसिक रुपमा अशक्त भएकाहरुले आश्रम लिईरहेका छन ।यस्तै स्थापना दिवसकै अबसरमा संघले आज बुटवलको राजमार्ग चौराहामा मैनबत्ति प्रज्वलन समेत गरेका छ ।कुनैपनि राजनितिक दलको सदस्यता नलिएका पत्रकारहरुको सो संगठन २०६८ साल आजकै दिन स्थापना भएको थियो । पोखरामा केन्द्रिय कार्यालय रहेको संघका हाल देशका १९ जिल्लामा साखाहरु स्थापना भएका छन ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • नेकपा सचिवालय बैठकअघि बालुवाटारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक
  • निर्माणाधीन गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको दोश्रो टर्मिनल भवन निर्माण सुरु
  • आजबाट रा.वा. बैंकको सनराइज क्यापिटलमा रहेको सवा ४ लाख कित्ता…
  • समृद्धि फाइनान्सको २००% हकप्रद असोज १६ बाट निष्कासन हुने, कहिलेसम्मका…
  • सहकारीमा पनि घट्ने भयो ब्याजदर, यस्तो छ नयाँ व्यवस्था
  • समीट र सजिलो लघुवित्तको एकीकृत कारोबार आजदेखि, साढे ३९ करोड…
  • बिपि बिचार राष्ट्रिय समाज रुपन्देहीको कार्यसमिति बिस्तार, सदस्यमा पोखरेल मनोनित
  • सतोगुण : संयमित, सन्तुलित र श्रेष्ठ जीवनका लागि
  • आज  मंगलबारको राशिफल
  • पाल्हीनन्दन गाउँपालिका अध्यक्ष गुप्तालाई लगाम लगाउन वडा अध्यक्ष एकजुट