तीनवटै सुरक्षा निकायका प्रमुख रुपन्देहीमा रहेकै दिन देवदहमा तरुणदलका कार्यकर्ताको हत्या

२७ फाल्गुन २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
80 Shares


 बुटवल –  कुख्यात अपराधी मनोज पुनको प्रहरी ईन्काउन्टरमा मारिए पछि शान्त बनेको रुपन्देहीको देवदह क्षेत्र पुन अशान्त बनेको छ । रुपन्देहीको देवदहमा अज्ञात समुहको आक्रमणबाट नेपाल तरुण दलका सक्रिय कार्यकर्ताको हत्या भएको छ । सोमवार देखि जिल्लाको भैरहवामा राष्ट्रिय सुरक्षा गोष्ठीको लागि गृहमन्त्री र प्रहरीका प्रमुखहरु जम्मा भएकै दिन देवदहमा तरुण दलका कार्यकर्ताको हत्या हुनुले शान्ति सुरक्षाको अवस्था कस्तो रहेको छ भन्ने वारे आफै आकलन गर्न सकिन्छ ।

तिनवटै सुरक्षा निकायका प्रमुख रुपन्देहीमै रहेकै दिन हत्या हुनुले समग्र सुरक्षा निकायको अवस्था कस्तो छ भन्ने कुराको पुष्टि भएको छ । आईतवार राति मोटरसाइकलमा सवार देवदह नगरपालिका वडा नम्बर ५ का अन्दाजी २० बर्षिय अमिस पुरीलाई देवदह भलुहीमा अज्ञात समुहले आक्रमण गरेको हो । ईलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी नायव उपरिक्षक डिल बहादुर मल्लका अनुसार मोटरसाइकलमा खैरेनीबाट भलुही तर्फ जाँदै गर्दा पुरीलाई अज्ञात समुहले आक्रमण गरेको थियो । आक्रमणबाट गम्भीर घाइते भएका पुरीको उपचारका लागि देवदह मेडिकल कलेज भलुही लगिएकोमा चिकित्सकले मृत घोषणा गरेका थिए । आक्रमण गर्ने समुह फरार रहेको र केहीलाई अनुसन्धानका लागि नियन्त्रणमा लिएकोे प्रहरीले बताएको छ । मृतक युवक नेपाल तरुण दलको सक्रिय कार्यकर्ता रहेको काग्रेका क्षेत्रीय सभापति तथा देवदह नगरप्रमुख हिरा बहादुर खत्रीले जानकारी दिनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मृगौला पिडित पल्लीलाई इन्दे्रणी कार्यक्रमबाटै नगद ७ लाख हस्तान्तरण
  • ह्टुवाललाई बुद्ध र जैन दर्शनमा विद्याबारिधी
  • तिलोत्तमा प्रिमियर लिगआजको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्स बिजयी
  • अझै ओझेलमा राजा विरेन्द्रले आषिश लिएको प्रसिद्ध हिले सिद्ध बाबा
  • एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रिय महिला संयोजकमा उमा कार्की बलियो उम्मेद्वार
  • विवेकशील नेपाली दलको अध्यक्षमा मिलन पाण्डे विजयी
  • सांसद प्रमोद साहलाई जिल्ला अदालत धनुषाद्वारा ४ दिनको म्याद थप
  • बोनीता शर्मा विश्वका प्रेरणादायी महिलाको सूचीमा
  • साउदी अरेबिया मृत्यु भएका कार्कीको शव नेपाल ल्याउन समस्या
  • राष्ट्रपति भण्डारीले दिइन् सम्पूर्ण नेपालीलाई धन्यवाद