गुडिरहेको कारमा आगो लाग्यो, आमा–छोरीको जलेर मृत्यु !

२७ फाल्गुन २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
88 Shares


बुटवल – भारतको दिल्लीस्थित अक्षरधाम फ्लाईओभरमा गुडिरहेको कारमा आगो लाग्दा आमाछोरीसहित तीन जनाको जलेर मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा एक महिला र उनका दुई छोरी रहेका छन् । अर्की एक छोरीलाई बचाउन बाबु सफल भएका छन् ।

प्रहरीका अनुसार गाजियाबादका उपेन्द्र आफ्नी श्रीमती र तीन छोरीसँग डट्सन कारमा दिल्लीको कालकाजी जाँदै थिए । उपेन्द्रको कार अक्षरधाम फ्लाईओभरमा आइपुग्दा अचानक आगो लागेको थियो । कारमा आगो लागेपछि उनले कारलाई रोके एक छोरीलाई बाहिर निकाले तर अन्यलाई बचाउन सकेनन् । कारको पछाडीको सिटमा बसेका छोरी र श्रीमतीलाई उनले बचाउन सकेनन् । उनका आँखा अगाडी उनीहरु जले ।  घटनाको जानकारी पाएपछि दमकलले आगो निभाएको थियो । डीएसपी जसमीत सिंहले कारमा पाँच जना सवार रहेको र तीन जनाको जलेर मृत्यु भएको पुष्टी गरेका छन् । सीएनजी लिक भएर कारमा आगो लागेको आशंका प्रहरीको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • भक्तपुरमा सुत्केरीमा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि
  • पडसरी गा बि स पुर्ब उपाध्यक्ष केसिको निधन प्रती सभापति…
  • श्रद्धेय पार्टी सभापति शेरबहादुर देउवाज्यु लाई खुल्ला पत्र ।
  • खाद्य पदार्थमा स्वच्छताः हामी सबैको प्रतिवद्धता
  • नेपालमा कोरोनाको संक्रमणबाट थप दुई जनाको मृत्यु
  • पश्चिम नवलपरासीमा कोरोना संक्रमितको संख्यामा बृद्धि
  • विदेशमा रहेका घर फर्किन चाहने सवै नेपालीलाई स्वदेश फिर्ता ल्याउन…
  • देशभरका मालपोत कार्यालय आइतबारदेखि खुल्ने
  • सरकारले जनताको दु : ख नदेखेको कांग्रेस नेता मिनेन्द्र रिजालको…
  • घरमै क्वारेन्टाइनमा बसेका डोल्पाका पुरुषमा कोरोनाको संक्रमण पुष्टि