रेखा थापाले खरिद गरिन् क्रिकेट टिम

४ चैत्र २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
82 Shares


ई दशकदेखि नेपाली फिल्ममा सक्रिय अभिनेत्री रेखा थापाले एनसिएल टि२० वुमन्स लिगु का लागि क्रिकेट टिम खरिद गरेकी छन् । उनले यस प्रतियोगिताका लागि काठमाडौं सुपर च्याम्पियन्सु टिम किनेकी हुन् । डेढ दशकदेखि महिलाको क्षेत्रमा अनवरत रूपमा काम गरेको बताउँदै उनले महिला क्रिकेट टिममा योगदान दिन टिम किनेको बताएकी छन् ।

सोमवार राजधानीमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा एनसिएल टि२० वुमन्स लिगु को लागि सहभागी टिम, मालिक र मार्की खेलाडीको घोषणा गरिएको छ । रेखाले महिला क्रिकेट टिममा योगदान दिने उद्देश्यले आयोजकले ल्याएको प्रस्ताव स्वीकार गरेको बताइन् । यस वर्षको तिहारमा प्रदर्शनमा आएको फिल्म मालिकाु पछि हाल उनी नयाँ फिल्मको तयारीमा छिन् । रेखाले खरिद गरेको क्रिकेट टिमको मार्की खेलाडीको रुपमा नेरी थापा छिन् । वैशाख ७ देखी १४ गतेसम्म विराटनगरस्थित बैजनाथपुर क्रिकेट मैदानमा हुने एनसिएल वुमन्स टि२०विजेता टोलीले ट्रफीसहित १० लाख रुपैयाँ र उप विजेताले ५ लाख रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछ । हरेक खेलको प्लयेर अफ द म्याचु ले १० हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् । अभिनेत्री रेखा क्रिकेट टिम खरिद गर्ने पहिलो नेपाली सेलिब्रेटी हुन् । नेपालमा आजसम्म कुनै सेलिब्रेटीले क्रिकेट टिम खरिद गरेको इतिहास छैन । क्रिकेटमा भविष्य खोज्ने महिला खेलाडीहरुका लागि रेखाको निर्णयले प्रोत्साहन मिल्ने देखिन्छ । महिला क्रिकेटमा लगानी गर्न नेपाली सेलिब्रेटीले चासो देखाउनुलाई सकारात्मक रुपमा लिइएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • घुस लिदै गर्दा कार्यकक्षबाटै नायब निरीक्षक पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्री अमेरिका जाँदै
  • १२ औै वाषिैकत्सवको अवसरमा सनराइज बैंकको रक्तदान कार्यक्रम
  • दुई विधेयक स्वीकृत, एक समितिमा
  • झापामा तालु नभएको बालिकाको जन्म
  • नागरिकलाई दुःखबाट मुक्त गराउन प्रधानमन्त्री ओलीका तीन उपाय
  • नागरिकता विधेयक पारित हुन नदिन सांसदहरुलाई सभापति देउवाकाे निर्देशन
  • सामाजिक सुरक्षा र न्यूनतम पारिश्रमिक अनिवार्यः मन्त्री विष्ट
  • विदेशमा बस्ने नेपालीहरुको मताधिकारको लागि जनसम्पर्क अमेरिकाले नेपाली राजदूतावासमा ज्ञापन…
  • सगरमाथा संवाद चैतमा, जलवायु परिवर्तन र पर्वतीय वातावरणमा बहस