दीपमा शुभकामना कार्यक्रम

५ चैत्र २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
6 Shares


बुटवल-बुटवल–८ सुख्खानगरमा रहेको दीप बोर्डिङ हाई स्कूलमा आज मंगलबार कक्षा १० का विद्यार्थीहरुलाई शुभकामना कार्यक्रम गरिएको छ । २०७५ सालको एस.ई.ई.मा सहभागी हुने कक्षा १० का १ सय ३२ जना विद्यार्थीहरुलाई कक्षा ९ का विद्यार्थीहरूले शुभकामना कार्यक्रम गरेका हुन् ।कक्षा ९ का विद्यार्थी राजन गैरेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा विद्यालयका अध्यक्ष राजेन्द्र ध्वजू, प्राचार्य टीकाराम न्यौपाने, उपप्राचार्य कलाधर अर्याल , ज्ञानु थापा, सुरेन्द्र कुमार शाक्य , कक्षा ११ र १२ का संयोजक बसन्त कुमार जोशी, व्यवस्थापन संकाय संयोजक डी.बी. रायमाझी लगायतले विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सफलताको शुभकामना दिनुभएको थियो ।

सो अवसरका कक्षा १० का विद्यार्थीहरुले शिक्षक कर्मचारीहरुलाई सम्मान गरेका थिए भने कक्षा ९ का विद्यार्थीहरुले कक्षा १० का विद्यार्थीहरुलाई मायाको चिनो सहित शुभकामना दिएका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन विद्यार्थीहरु युनिशा भण्डारी, तनुषा देवकोटा, सिद्धार्थ झा र एलिना सिवाकोटीले गरेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • भारतीय मिडियाको उच्छृंखल सामाग्रीविरुद्ध नेपालले पठायो ‘प्रोटेस्ट नोट’
  • कार्यकर्तालाई प्रचण्डको आग्रहः कसैलाई राष्ट्रघाती र कसैलाई राष्ट्रवादी भन्दै नारा…
  • रुसमा कोरोना खोपको क्लिनिकल परीक्षण सफल
  • जनचासो, गुनासा र प्रभावकारी योजनाको लागि शुद्दोधनको सामाजिक परीक्षण
  • युग परिवर्तनका सम्वाहक युवा नै हुन् : कांग्रेस युवा नेता…
  • ग्रीका एयर कन्डिसन गुणस्तरीय भएकाले ग्राहकको पहिलो रोजाइमा
  • नेविसंघद्वारा आयल निगम घेराउ
  • रुपन्देहीमा लुम्बिनी मेट्रोसिटीले शुरु गर्यो सार्वजनिक यातायात सेवा
  • राजपुरमा जलीय जैविक विविधता संरक्षण समुह गठन
  • असफल खानेपानी आयोजना जिम्मा लिन नेकपाको ब्ल्याकमेलिङ