दीपमा शुभकामना कार्यक्रम

५ चैत्र २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
6 Shares


बुटवल-बुटवल–८ सुख्खानगरमा रहेको दीप बोर्डिङ हाई स्कूलमा आज मंगलबार कक्षा १० का विद्यार्थीहरुलाई शुभकामना कार्यक्रम गरिएको छ । २०७५ सालको एस.ई.ई.मा सहभागी हुने कक्षा १० का १ सय ३२ जना विद्यार्थीहरुलाई कक्षा ९ का विद्यार्थीहरूले शुभकामना कार्यक्रम गरेका हुन् ।कक्षा ९ का विद्यार्थी राजन गैरेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा विद्यालयका अध्यक्ष राजेन्द्र ध्वजू, प्राचार्य टीकाराम न्यौपाने, उपप्राचार्य कलाधर अर्याल , ज्ञानु थापा, सुरेन्द्र कुमार शाक्य , कक्षा ११ र १२ का संयोजक बसन्त कुमार जोशी, व्यवस्थापन संकाय संयोजक डी.बी. रायमाझी लगायतले विद्यार्थीहरुलाई शैक्षिक सफलताको शुभकामना दिनुभएको थियो ।

सो अवसरका कक्षा १० का विद्यार्थीहरुले शिक्षक कर्मचारीहरुलाई सम्मान गरेका थिए भने कक्षा ९ का विद्यार्थीहरुले कक्षा १० का विद्यार्थीहरुलाई मायाको चिनो सहित शुभकामना दिएका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन विद्यार्थीहरु युनिशा भण्डारी, तनुषा देवकोटा, सिद्धार्थ झा र एलिना सिवाकोटीले गरेका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • घुस लिदै गर्दा कार्यकक्षबाटै नायब निरीक्षक पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्री अमेरिका जाँदै
  • १२ औै वाषिैकत्सवको अवसरमा सनराइज बैंकको रक्तदान कार्यक्रम
  • दुई विधेयक स्वीकृत, एक समितिमा
  • झापामा तालु नभएको बालिकाको जन्म
  • नागरिकलाई दुःखबाट मुक्त गराउन प्रधानमन्त्री ओलीका तीन उपाय
  • नागरिकता विधेयक पारित हुन नदिन सांसदहरुलाई सभापति देउवाकाे निर्देशन
  • सामाजिक सुरक्षा र न्यूनतम पारिश्रमिक अनिवार्यः मन्त्री विष्ट
  • विदेशमा बस्ने नेपालीहरुको मताधिकारको लागि जनसम्पर्क अमेरिकाले नेपाली राजदूतावासमा ज्ञापन…
  • सगरमाथा संवाद चैतमा, जलवायु परिवर्तन र पर्वतीय वातावरणमा बहस