लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताललाई २५ लाखको मेडिकल उपकरण हस्तान्तरण

११ चैत्र २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
36 Shares


कपिल ज्ञवाली,बुटवल-बुटवलको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताललाई मेडिकल उपकरणहरु हस्तान्तरण गरिएको छ ।सामाजिक काम गर्दै आएको लायन्स क्लब अफ बुटवल स्टार्सले २५ लाख बराबरको अत्याधुनिक ४ वटा उपकरण हस्तान्तरण गरेको हो ।

मेडिकल प्रयोगशालामा प्रयोग हुने अत्याधुनिक फुल्ली अटोमेटेड बायोकेमेस्ट्री मिस्पा सिसिएक्सएल,मिस्पा क्लग प्लस ,अनलाइन युपिएस,लगायतका उपकरण प्रदेश ५ का सामाजिक विकास मन्त्री सुदर्शन बराल,क्लवका अध्यक्ष एमएल पाण्डे लगायतले अस्पतालका मेडिकल सुपरिटेण्डेन्ट कृष्ण प्रसाद खनाललाइ हस्तान्तरण गरेका हुन् ।यो उपकरणले प्रत्येक १ घण्टामा २ सय ४० भन्दा बढि ल्याव टेष्ट गर्न सक्ने छ । उपकरण हस्तान्तरण गर्दै बरालले उपकरणले बिरामीको उपचारमा सहज,सरल र प्रभाबकारिता थपिने बिश्वास ब्यक्त गरे ।उनले सरकारी अस्पतालको सेवा प्रबाह ,स्तर,सुबिधा र गुणस्तर बृद्धि गरेर आम जनतालाइ सहज सेवाको पहुंच बढाउन निर्देशन समेत दिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • घुस लिदै गर्दा कार्यकक्षबाटै नायब निरीक्षक पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्री अमेरिका जाँदै
  • १२ औै वाषिैकत्सवको अवसरमा सनराइज बैंकको रक्तदान कार्यक्रम
  • दुई विधेयक स्वीकृत, एक समितिमा
  • झापामा तालु नभएको बालिकाको जन्म
  • नागरिकलाई दुःखबाट मुक्त गराउन प्रधानमन्त्री ओलीका तीन उपाय
  • नागरिकता विधेयक पारित हुन नदिन सांसदहरुलाई सभापति देउवाकाे निर्देशन
  • सामाजिक सुरक्षा र न्यूनतम पारिश्रमिक अनिवार्यः मन्त्री विष्ट
  • विदेशमा बस्ने नेपालीहरुको मताधिकारको लागि जनसम्पर्क अमेरिकाले नेपाली राजदूतावासमा ज्ञापन…
  • सगरमाथा संवाद चैतमा, जलवायु परिवर्तन र पर्वतीय वातावरणमा बहस