फेरी अर्को चलचित्रमा व्यस्त हुदै हास्यकलाकार बिशाल

१४ चैत्र २०७५, बिहीबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
184 Shares


सुदिप गौतम, बिशाल थापा फरि पनी डकुमेन्टरी मुबीको काममा लागि रहेका छन।नबलपरासी बाट हास्यक्षेत्रको सुरूबात गरे बाटै छोटो समयमा आफुलाइ हास्यक्षेत्रमा लोक प्रियता पाउदै गॅदा उनले अन्य क्षेत्रमा पनी सफलता पाउदै गरेका छन।पछिल्लो समयमा म्युजिक भिडियो निदेशन गॅने साथै सट मुबी साथै डकुमेन्टी चलचित्रमा आफै गरिरेका छन।

यो भन्दा पहिला अत्याचार नामक चलचित्रले च्यारिटि सो माफॅत सुनबल को बिभिन्न ठॉउमा नाम राख्न सफल भएको थियो। उनी क्यारिकेचर ,हास्यक्षेत्र म्युजिक भिडियो तफॅ निरन्तर लागिरहेको देखिन्छन ।उनी भन्छन म काम सिक्दै छु मलाइ आज नै सफलता पाउनु छैन ।काम गॅदा कस्तो अनुभब हुदो रहेछ सबै सिकदै छु उनी भन्छन। अबको मुबी पनी हास्य बिषय वस्तु साथै सामाजिक नै रहने उनले बताए।यो मुबी मा रोशन सुनार सॅगैको सहकायॅमा हुने उनले बताएका छन।मुबीमा अत्याचार का कलाकारहरू रिशी पौडेल, शिरू अधिकारि ,डि,आर प्रताप ,सौगात रोका र अन्य नया कलाकारहरूको अभिनय रहने छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • डिभीको रिजल्ट आज आउँदै, यसरी हेर्नुहोस् रिजल्ट
  • राप्तीमा पहिलो बौद्ध गुम्वाको शिलान्यास
  • कृषि, स्वास्थ्य र शिक्षालाई प्राथमिकतामा राखेर आकर्षक स्वास्थ्य केन्द्र बनाउने…
  • कोभिड १९ राहत कोषमा ४० लाख ४३ हजार संकलन
  • स्वास्थ्यकर्मीमाथी भएको आक्रमण तथा दुव्र्यवहार प्रति दुख व्यक्त
  • बिश्व बाताबरण दिवसको सन्दर्भमा कञ्चन जेसिजद्धारा बृक्षारोपण
  • पेखु ठानामा चक्लाबन्दी खेती अन्तर्गत सुन्तला, कागती रोपियो
  • कोरोना विशेष देउखुरी आईसुलेसन केन्द्र मौरिघाट स्थापना हुने
  • गिरिजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाद्वारा नि:शुल्क शुद्व तरकारीहरु, फलफुल र…
  • मानव अधिकार निगरानी समूहद्वारा क्वारेन्टाइन अवलोकन