राप्रपाको अर्को अभियान, हिन्दु राष्ट्रका लागि हस्ताक्षर

१८ चैत्र २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
29 Shares


बुटवल -हालै हिन्दु राष्ट्र र राजसंस्थाको माग सहित मेची महाकाली राष्ट्रिय स्वाभिमान यात्रा सकाएको राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) पुन अर्को अभियानमा जुटेको छ । मुलुकमा हिन्दु राष्ट्र पुर्नस्थापनाको माग दोहर्याउँदै राप्रपाले देशैभर आईतबार दवाव स्वरुप हस्ताक्षर अभियान थालेको छ ।

बुटवल देशभर हस्ताक्षर संकलन अभियान सुरु गरेको राप्रपाले जनाएको छ । ८१ प्रतिशत हिन्दु राष्ट्र रहेको नेपाललाई धर्मनिरपेक्ष बनाएर नेपालीमाथि घात गरेको तर्क सहित राप्रपा यो अभियानमा जुटेको दावी गरेको छ । प्रदेश नम्वर ५ को राजधानी बुटवलको बुटवल उपमहानगष्रपालिकाको कार्यालय अगाडी आईतबार झन्डै २ घन्टा हस्ताक्षर अभियान चलायो ।
पुर्वमन्त्री निरञ्जन थापा, केन्द्रिय सदस्य तथा प्रदेश संयोजक प्रदीप कुमार उदय लगायतका नेताहरुले हस्ताक्षर गरी अभियानको सुरुवात गरेका छन ।

आईतबारदेखि शुरु भएको हस्ताक्षर अभियान एक हप्तासम्म सञ्चालन हुने राप्रपाका केन्द्रीय सदस्य एव्म प्रदेश इन्चार्ज उदयले जानकारी दिए । उनले नेपाललाई धर्मनिरपेक्ष बनाएर राष्ट्रियतामाथि प्रहार गर्ने काम भएको बताउँदै यो अभियान समग्र हिन्दुहरुको भएको बताए । प्रदेश ५ को राजधानी बुटवल सहित १२ वटै जिल्लामा हस्ताक्षर संकलन गरिएको छ । राप्रपाले संकलित हस्ताक्षर चैत्र २३ गते प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई बुझाउने छ । साभार प्रदेश खवर एजेन्सी

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • चौधरी फाउण्डेशनद्वारा मन्त्री बराल मार्फत अस्पताललाई भेन्टिलेटर हस्तान्तरण
  • तरूण विभागद्वारा कालिन्चोकका बाढीपिडितलाई राहत हस्तान्तरण
  • शेयर बजारमा अनलाइन प्रयोगकर्ता ५७ हजार
  • प्रदेश ५ को सामाजिक विकास मन्त्रालयका कर्मचारीलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि
  • पश्चिम नवलपरासीमा शनिबार देखी एक हप्ता सम्म निषेधाज्ञ
  • लिखु तामाकोशी गाउँपालिकाका अध्यक्ष खड्का पक्राउ
  • रुपन्देहीमा थप ११ जनामा कोरोना संक्रमण
  • सिन्धुपाल्चोक पहिरो : चारको शव भेटियो, ३४ बेपत्ता
  • लायन्स क्लब अफ बुटवल जितगढीद्वारा गुल्मीका पहिरो पीडितलाई सहयोग !
  • घ्याल सुम्दो सेवा संस्था अमेरिकाको बैठक सम्पन्न,महासचिवमा छोन्जोम लामासहितका पदाधिकारीहरु…