मन्त्रीले गरे ट्रायल सेन्टरको शिलान्यास

१८ चैत्र २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया

मन्त्री बोहरा

डोटी –  पुरानो क्षेत्रीय सदरमुकाम दिपायल राजपुरमा गाडी तथा बाइक चलाउनका लागि लिइने अनुमतिपत्रका लागि ट्रायल सेन्टर स्थापना गरिएको छ। राजपुरमा निर्माण गरिने उक्त सेन्टरको सुदूरपश्चिम प्रदेशका भौतिक योजना तथा पूर्वाधारमन्त्री पठानसिंह बोहराले आइतबार शिलान्यास गर्दै सामान्यतया लाइसेन्स रिन्यु तथा नयाँ लाइसेन्स लिन कैलाली–कञ्चारपुर धाउनुपर्ने झन्झटबाट नागरिकले मुक्ति पाउने बताए।

उनले भने, ‘यो ट्रायल सेन्टरले नागरिकलाई राहत मिल्नेछ, सामान्य कामका लागि जिल्ला बाहिर गएर दुःख गर्नुपर्ने अवस्था हट्नेछ।‘ सुदूरपश्चिम प्रदेशका अछाम, बाजुरा र डोटी जिल्लालाई लक्ष्य गरी दिपायलस्थित राजपुरमा यातायात व्यवस्था सेवा कार्यालय स्थापन गरिएसँगै अहिले सेन्टर पनि शिलान्यास गरिएको हो। आगामी असार महीनासम्म सेन्टर निर्माण सम्पन्न गरिसकिने लक्ष्य लिइएको छ। जिल्ला समन्वय समितिका संयोजक रामबहादुर ऐरले सेन्टरले सुदूर पहाडका तीन जिल्लाका नागरिकलाई निकै राहत पुग्ने बताए। उनले भने, ‘लाइसेन्स लिन र रिन्यु गर्न यहाँका जनताले निकै दुःख गर्नुपर्ने र खर्च बढी हुने गरेको थियो। अब घरमै ट्रायल सेन्टर स्थापना भएकाले सबैलाई सहुलियत मिल्नेछ – रासस 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • विद्युत प्रणालीको समस्या तत्काल सम्बोधन गर्न ऊर्जामन्त्रीको निर्देशन
  • जलविद्युत कम्पनीहरुको माग बढ्दा कारोबार र अधिकांसको मूल्य बढ्यो
  • केएल राहुलले बनाए शतक, बैंगलोरले पायो २०७ रनको लक्ष्य
  • बुटवलको कोरोना अस्पतालमा एक महिलाको मृत्यु
  • केएल राहुलले सचिन तेन्दुललकरको रेकर्ड तोड्दै बने आईपीएलमा सबैभन्दा छिटो…
  • वालिङ नपाद्वारा दुःख ब्यक्त
  • पछिल्लो २४ घण्टामा १३ जनाको ज्यान गयो, ठाउँ–ठाउँमा सडक बन्द
  • उपचार खर्च नहुर्दा अस्पतालमै खाड रेम लाल परियार सहयोगको अपिल
  • बबईमा सामुदायिक बिद्यालयको अनुगमन
  • पश्चिम नवलपरासीका एक जना कोरोना संक्रमित पुरुषको मृत्यु प्रकाश