सैनामैना मेयरकपको उपाधिको लागि दानापुर र फर्साटिकर भिड्ने पक्का

१८ चैत्र २०७५, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


ललित पाण्डे, सैनामैना दोश्रो सैनामैना मेयर कप फुटबल प्रतियोगिताको उपाधिको लागि चाँदनी युवा क्लब दानापुर र फर्साटिकर युवा क्लब फर्साटिकर भिड्ने पक्का भएको छ । जनप्रिय स्पोटिङ्ग युवा क्लबको आयोजनामा सैनामैनाको देउपारमा जारी प्रतियोगितामा विश्व शान्ती युवा क्लब सालझण्डीलाई ४–३ गोल अन्तरले हराउँदै सोमबार चाँदनी युवा क्लब दानापुर फाईनमा पुगेको हो ।

चाँदनीका जर्सी नम्बर १७ का टिकाराज गुरुङ्गले २३ औं मिनेटमा पहिलो एक गोल गरेका थिए भने विश्वशान्तीका जर्सी नम्बर ९ का शवि थापाले ४६ औं मिनेटमा एक गोल गरेपछि खेल बराबरीमा पुगेको थियो । निर्धारित समयमा समान गोल भएपछि खेल ट्राईबेकरमा धकलिएको थियो । चैत्र २० गते बुधबार चाँदनी युवा क्लब दानापुर र फर्साटिकर युवा क्लब फर्साटिकरका बिचमा फाईन प्रतियोगिता हुने क्लबका अध्यक्ष किशोर रानाले जानकारी दिनु भएको. छ । सोमबार मात्र प्रतियोगितामा ५०० भन्दा बढि टिकट विक्रि भएको आयोजकले जानकारी दिएको छ । फाईनल खेलमा एक सय रुपँयौ टिकट शुल्क राखिएको आयोजकले जानकारी दिएको छ । सरस्वती माविको खेल मैदानमा जारी प्रतियोगिताको बिजेताले १ लाख ५१ हजार र उपविजेता टिमले रु ८१ हजार प्राप्त गर्ने आयोजकले जानकारी दिएको छ । भैरव युवा क्लब नवलपरासी मेयर कपको साविक विजेता हो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • वसन्त चौधरीलाई कोरोना
  • मनाङमा अमेरीकावाट विभिन्न व्यक्तीहरु द्धारा सहयोग
  • बुटवलको कोरोना अस्पतालमा बिहानै २ जनाको मृत्यु
  • नवीन औद्योगिक कदर बहादुर रीता मा.वि. द्वारा मंगलबार नव आगन्तुक…
  • त्रिभुवन विश्वविद्यालय अन्तर्गत वी.ए. पहिलो वर्ष, अँग्रेजी विषयको परिवर्तित पाठ्यक्रमको…
  • आज थप ३०९३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि
  • खाद्य स्वच्छता तथा मासुजन्य पदार्थ विक्री बितरण सम्बन्धी छलफल
  • केक काटेर होइन सामाजिक काम गरेर मनाउनु पर्छ जन्मदिन :…
  • नेपाल विद्यार्थी फोरम (लोकतान्त्रिक) को पूनर्गठित कार्यसमितिको नाम सार्वजनिक, सभापतिमा…
  • कोरोना संक्रमितप्रति जिम्मेवार बन्दै तिलोत्तमा ,शव व्यवस्थापनको जिम्मादेखि निःशुल्क पिसिआर…