धादिङको रोराङ्ग गाँउपालिकाका मृगौला पिडितलाई दुई लाख सहयोग

१९ चैत्र २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
31 Shares


प्रकाश अधिकारी तनहु एनआरएनका आइसिसि सदस्य तथा समाजसेवी मनोजकुमार श्रेष्ठ९गोर्खाली०ले मृगौला सम्बन्धि रोगले पिडित दुई व्यक्तिलाई मंगलबार एकएक लाख सहयोग गरेका छन्।

यूएईमा मार्च ८ तारिखको दिन भएको गोर्खाली नाईट(२०१९ कार्यक्रमबाट बचेको केही रकम मृगौला पिडित धादिङ रोराङ्ग गाँउपालिकाका विष्णु सुनार र संजीव कंडेललाई जनही १र१ लाख रुपैयाँको दरले एक कार्यक्रमका बिच गोर्खालीको टिमले संयुक्तरूपमा रकम हस्तान्तरन गरेको हो।

गोर्खाली साँझ गोर्खाली र मदन अधिकारीले आयोजना गरेका थिए। नाफाबाट आएको रकम गोर्खाली र अधिकारीको निर्णयबाट सहयोग गरेका हुन्।उक्त रकम वितरण कार्यक्रममा एनआरएन सचिब डिबी छेत्री,एनआरएन मध्यपूर्व संयोजक आरके शर्मा, मध्यपूर्व उपसंयोजक प्रविन गुरुङ, एनआरएनए एसिया पुर्व उप(संयोजक गोबिन्द श्रेष्ठ लगाएत उपस्थित भएका थिए।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया