विद्यार्थीका लागि ह्याप्पीनेस कार्यक्रम

२३ चैत्र २०७५, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
0 Shares


तिलोत्तमा नगरपालिकाको वडा न ९ मा ह्याप्पीनेस कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । एसईई दिएर बसेका विद्यार्थीहरुको नतिजा पर्खाईको समय व्वस्थापन र भविष्यमा के गर्ने भन्ने अन्यौलता मेटाउनका लागि तिलोत्तमा नगरपालिका वडा न ९ का अध्यक्ष नारायण न्यौपानेको संयोजकत्वमा भएको कार्यक्रममा तिलोत्तमा नगरपालिका भित्रका करिब ३०० जना विद्यार्थी तथा उनीहरुका अभिभावकहरुको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी प्रशिक्षक डिल्लीनारायण पाण्डेले वडा अध्यक्षको पहलमा भएको यस्तो कार्यक्रमले विद्यार्थीहरुमा रहेको अन्यौलतालाई व्वयवस्थापन गर्न सघाउने र तनावमा रहने हिंजोआजका युवाहरुका लागि खुशि रहने शुत्र सिकाउनेमा आफू विश्वस्त रहेकोे बताए ।
यस्तै कार्यक्रमको बारेमा प्रस्ट्याउंदै वडा अध्यक्ष न्यौपानेले आफू अध्यक्षमा निर्वाचित भएलगत्तै गरेकोे प्रतिबद्धता स्वरुप सामाजिक कार्यमा आफूले पाउने तलब लगानी गर्दै विद्यार्थीहरुका लागि उक्त कार्यक्रमको आयोजना गरेको जनाए ।  एक दिने उक्त कार्यक्रममा प्रशिक्षक डिल्लीनारायण पाण्डे र रमेश अर्यालले प्रशिक्षण दिएका थिए ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • घुस लिदै गर्दा कार्यकक्षबाटै नायब निरीक्षक पक्राउ
  • स्वास्थ्यमन्त्री अमेरिका जाँदै
  • १२ औै वाषिैकत्सवको अवसरमा सनराइज बैंकको रक्तदान कार्यक्रम
  • दुई विधेयक स्वीकृत, एक समितिमा
  • झापामा तालु नभएको बालिकाको जन्म
  • नागरिकलाई दुःखबाट मुक्त गराउन प्रधानमन्त्री ओलीका तीन उपाय
  • नागरिकता विधेयक पारित हुन नदिन सांसदहरुलाई सभापति देउवाकाे निर्देशन
  • सामाजिक सुरक्षा र न्यूनतम पारिश्रमिक अनिवार्यः मन्त्री विष्ट
  • विदेशमा बस्ने नेपालीहरुको मताधिकारको लागि जनसम्पर्क अमेरिकाले नेपाली राजदूतावासमा ज्ञापन…
  • सगरमाथा संवाद चैतमा, जलवायु परिवर्तन र पर्वतीय वातावरणमा बहस