भूपू सैनिक जबई क्लब सेमिफाइनलमा

२६ चैत्र २०७५, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
57 Shares


बुटवल–१३ बेलबास सालघारीमा जारी तेस्रो भूपू सैनिक कप नकआउट फुटबल प्रतियोगिता अन्तर्गत मंगलबारको खेलमा भूपू सैनिक जबई स्पोर्टिङ क्लब बुटवल विजयी भएको छ । जबई खेल मैदानमा सम्पन्न खेलमा भूपू सैनिकले फर्साटिकर युवा क्लबलाई २–१ गोल अन्तरले पाखा लगाउंदै सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको हो ।

भूपू सैनिकको जितका लागि अजित थापाले ५१औं मिनेटमा र अशोक थापाले ५५ औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । फर्साटिकरका तर्फबाट ८१औं मिनेटमा अनुप गुरुङले सान्त्वना गोल फर्काएका थिए । मंगलबारको खेलमा भूपू सैनिकका अजित थापा म्यान अफ द म्याच घोषित भए । भूपू सैनिक जबई स्पोर्टिङ क्लबको आयोजनामा संचालित प्रतियोगिता अन्तर्गत बुधबारको दोस्रो क्वाटर फाइनल खेल फूलबारी गाइज बुटवल र नवयुवा खेलकुद तथा सांस्कृतिक परिवार ठुटिपिपलबीच हुने क्लबका सहकोषाध्यक्ष प्रेम रानाले जानकारी दिए । बैसाख १ गतेसम्म चल्ने प्रतियोगितामा १० टिमको सहभागिता रहेको छ । विजेताले एकलाख ७५ हजार ५ सय ५५ र उपविजेताले एक लाख एक हजार एक सय ११ रुपैयां नगद प्राप्त गर्नेछन्

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • ज्ञानेन्द्र शाही पनि मिसिए रमेश खरेलको ‘हाम्रो नेपाल, हामी नेपाली’…
  • बाबुराम भट्टराई भन्छन – ‘म लगायत प्रधानमन्त्री बनेका सबैको सम्पत्ति…
  • अर्थमन्त्री पक्का बाहिरिने
  • पत्रकार शिवाकोटीको सुरक्षामा ध्यान दिन महासंघको आग्रह
  • खर्च कम गर भने पछि श्रीमतीले गरिन् सम्बन्धबिछेद
  • राष्ट्रियसभामा वामदेवको ‘प्रबेश’ ,युवराज बाहिरिँदै
  • कोरोनाभाइरस मार्न भन्दै चीन गएकी राखी सावन्त ‘प्रभू’को शरणमा पुगेपछि…{भिडियो…
  • पोखरामा डुंगा पल्टिँदा बेपत्ता भएका सुमित लुइँटेल मृत फेला
  • नेपाली क्रिकेटमा पुबुदु दासानायकेको पुनरागमन
  • राष्ट्रपति भण्डारीका लागि सार्वजनिक बिदा