फूलबारी गाइज सेमिफाइनलमा

२७ चैत्र २०७५, बुधबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


बुटवल-फूलबारी गाइज बुटवल बुटवलमा जारी तेस्रो भूपू सैनिक कप नकआउट फुटबल प्रतियोगिताको सेमिफाइनलमा प्रवेश गरेको छ । बुटवल १३ सालघारीस्थित जबई खेल मैदानमा बुधबार सम्पन्न खेलमा फूलबारीले नवयुवा खेलकुद तथा सांस्कृतिक परिवार ठुटिपिपललाई ३ङ१ गोल अन्तरले हराएको हो ।

फूलबारीको जितमा सबि गुरुङले खेलको १७,३३ र ३६औं मिनेटमा गोल गरेर ह्याट्रिक पूरा गरेका थिए । नवयुवाका तर्फबाट खेलको ७४औं मिनेटमा मदन बस्नेतले सान्त्वना गोल फर्काका थिए । खेलमा फूलबारी गाइजका सबि गुरुङ म्यान अफ द म्याच घोषित भए । भूपू सैनिक जबई स्पोर्टिङ क्लबको आयोजनामा संचालित प्रतियोगिता अन्तर्गत बिहीबार हुने पहिलो सेमिफाइनल खेलमा भूपू सैनिक र आरके जबई क्लबबीच प्रतिष्पर्धा हुने क्लबका सहकोषाध्यक्ष प्रेम रानाले जानकारी दिए । बैसाख १ गतेसम्म चल्ने प्रतियोगितामा १० टिमको सहभागिता रहेको छ । विजेताले एकलाख ७५ हजार ५ सय ५५ र उपविजेताले एक लाख एक हजार एक सय ११ रुपैयां नगद प्राप्त गर्नेछन्

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • ‘टिकटक’ बनाउन रेलमार्गमा हिडिरहेका युवाको रेलको ठक्करबाट मृत्यु
  • पूर्वीय दर्शनमा मोक्ष : जीवन हुँदै पाइन्छ कि मृत्युपर्यन्त कुर्नुपर्छ…
  • साहरुखको ‘पठान’को सेटमा लफडा
  • गल्याङ जेसिजको दोस्रो पदहस्तान्तरण
  • जाडोमा किन पिउनुपर्छ पर्याप्त पानी ?
  • ‘नाचिदेउ वसन्ती’को उत्कृष्ट कभर भिडियो बनाउनेलाई एक लाख पुरस्कार
  • प्रचण्ड–माधव समूहको स्थायी कमिटीको बैठक आइतबार बस्ने
  • तिलोत्तमा  मा  जारी दोस्रो उपमेयर रनिङ शिल्ड खुल्ला महिला भलिबलमा…
  • बुटवलमा एउटै छातामुनी सम्पुर्ण सामाग्री पाइने मार्ट संचालनमा
  • तीन दिनभित्र ३० वटा कार्यकारी आदेशमा राष्ट्रपति बाइडेनको हस्ताक्षर