४० औँ शिक्षक दिवस सम्पन्न

३० चैत्र २०७५, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
41 Shares


भैरहवा-“गौरवशाली विगत, चुनौतिपूर्ण वर्तमान, गुणस्तरीयका निम्ति शिक्षामा सुशासन” भन्ने मूल नारा सहित ४० औँ शिक्षक दिवस शुक्रबार सम्पन्न भएको छ । नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन जिल्ला समिति रुपन्देहीद्वारा आयोजित कार्यक्रम रुपन्देहीको मणिग्राममा उक्त दिवस सम्पन्न भएको हो ।

उक्त कार्यक्रममा शिक्षक सेवा आयोगले अस्थायी शिक्षकहरुको आन्तरिक खुल्ला प्रतिस्पर्धाबाट उत्तीर्ण भई स्थायी नियुक्तिका लागि सिफारिस भएका शिक्षकहरुलाई बधाई तथा सम्मान गरेको थियो ।नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन जिल्ला समिति रुपन्देहीका अध्यक्ष मोतीलाल सुवेदीको अध्यक्षता, राष्ट्रिय कोषाध्यक्ष विष्णु भण्डारीको प्रमुख आतिथ्यता, शिक्षा विकास समन्वय इकाई रुपन्देही प्रमुख दिपेन्द्र ढकाल, केन्द्रिय सल्लाहकार छविलाल नेपाल, सामाजिक विकास मन्त्रालय प्रदेश नम्बर ५ का उपसचिव थानेश्वर ज्ञवाली, कृष्ण घिमिरे, छविलाल पाण्डे, डिलुराम तिवारी, रेणुका खरेल, डिल्लीराज भण्डारी लगायतले मन्तव्य राखेको नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन ओमसतिया गाउँपालिका अध्यक्ष कृष्णचन्द्र बस्यालले जानकारी दिनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • जर्मनीका प्रान्तीय अर्थमन्त्रीले गरे आत्महत्या
  • सियारीमा विपद् व्यवस्थापन तथा राहत कोष स्थापना, डिस्इन्फेक्सन बनाउन सुरु
  •  सरकारले लकडाउन थप एक हप्ता बढाउने
  • “युवाद्धय मेघराज र बिक्रम : जो जोखीमका बिच कृषीमा भबिष्य…
  • छोराको जन्म दिनमा वालिङ रामबाच्छाका युवा व्यवसायी ठकुरीले गरे अत्यावश्यक…
  • ‘येशुलाई विश्वास गर्नेलाई कोरोना लाग्दैन’ भन्ने एक जना पक्राउ
  • गुर्जोको रस पिउँदा कोरोना संक्रमण ठीक हुने रामदेववावाको दावि
  • बैंकको कर्जा किस्ता तथा ब्याज २०७७ अषाढ सम्म तिरे पनि…
  • चैतमा तिर्नुपर्ने कर्जा असारमा बुझाए हुने : राष्ट्र बैंक
  • कोरोनाविरुद्धको लडाइँमा बलिउडकर्मीको सहयोग