मोटरसाइकलले मोटरसाइकललाई नै ठक्कर दिदा एक जनाको मृत्यु

२ बैशाख २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
22 Shares


नपलपरासी । पश्चिम नवलपरासीको नदवा भन्ने स्थानमा ओभरटेक गर्ने क्रममा मोटरसाइकलले मोटरसाइकललाई नै ठक्कर दिदा एक जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्ला प्रहरी काार्यलय बर्दघाट सुस्ता पश्चिम नवलपरासीले दिएको जानकारी अनुसार समोबर दिउसो १ बजेको समयमा पुर्वपश्चिम राजमार्ग अन्र्तगत जिल्लाको सुनवल नगरपालिका वडा नम्बर ३ स्थित नदवा भन्ने स्थानमा पश्चिम बाट पुर्व जादै गरेको बा ९१ प ३१८१ नम्बरको मोटरसाकलले सोही दिशाबाट पुर्व नै जादै गरेको अर्को लु १४ प ३९५४ नम्बरको मोटरसाकललाई ओभरटेक गर्ने क्रममा ठक्कर दिएको हो । मोटरसाइकल दुर्घटनामा परि घाइते भएका लु १४ प ३९५४ नम्बरको मोटरसाकल चालक सुनवल ३ तिकिर्तिपुर बस्ने बर्ष ५० का देव प्रसाद गुरुंगलाई उपचारको लागी रुपन्देहीको देवदेह मेडिकल कलेज लगिएकोमा त्यहाँ उपचचार सम्भव नभएपछी थप उपचारको लागी लुम्बीनी सिटी अस्पताल बुटवलमा लैजादा सो अस्पतालले घाइते गुरुंगलाई मृत घोषणा गरेको हो । ठक्कर दिने मोटरसाइकल र मोटरसाइकल चालक गुल्मी घर भई काठमाण्डौ बस्ने बर्ष १९ का गोपाल घिमिरेलाई ईलाका प्रहरी कार्यालय सुनवलले आफ्नोे नियन्त्रणमा लिएको प्रहरीले जानकारी दिएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • क्ञ्चन गाउपालिकामा क्वारेन्टाइ हट्यो,संक्रमण रोकथाम गर्न सहयोग गर्ने सबैलाई गाउपालिका…
  • गणेशमान सिंहको स्मृतिमा नेबिसंघ द्वारा काठमाडौंमा दिप प्रज्वलन
  • सिरहाको लहानमा गणेश मान सिंहको स्मृति दिवस सम्पन्न
  • जनप्रतिनिधिद्वारा बाढी प्रभावित क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन
  • नवलपरासीमा पनि मनाइयो राष्ट्रिय परिवार नियोजन दिवस
  • शैक्षिक क्षेत्र सुधारको माग गर्दै शिक्षामन्त्रीलाई संयुक्त विद्यार्थी संगठनको पत्र
  • (एमसिसी )  बुंँदा परिमार्जन गरेर भए पनि अनुमोदन हुन्छ :…
  • शुदोधन गाउँ पालिका २ बनगाइमा एक युवकको हत्या
  • तिलोत्तमामा विनाधितो सहुलियतपूर्ण कर्जा
  • रैना र हरभजन नखेल्दा चेन्‍नईले टिम कसरी मिलाउला ?