आठौं राष्ट्रिय खेलकुद : कपिलवस्तुमा महिला फुटवल खेल हुने

३ बैशाख २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
39 Shares


वाणगंगा । आठौं राष्ट्रिय खेलकुद अन्तर्रगत कपिलवस्तुमा कुस्ती खेल सम्पन्न भैसकेको छ । फाल्गुण २७ गते देखि सुरु भएको कुस्ती खेल २९ गते सकिएको हो । कुस्ती सकिए संगै कपिलवस्तुमा महिला फुटवल खेल आयोजना हुँदै छ । वाणगंगामा अवस्थित बुद्धरंगशालामा बुधबार देखि महिला फुटवल हुन लागेको हो । जिल्ला खेलकुद विकास समितिका अध्यक्ष छविरेश्मी मगरले बुधबार विहान हुने उद्घाटनसत्रको तयारी पुरा भएको बताउनुभयो ।

५ दिन सम्म कपिलवस्तुमा सञ्चालन हुने खेलमा ५ टिमको सहभागीता रहेको छ । पहिलो खेल बुधबार विहान ७.३० बजे हुने कार्यतालिका छ । जसमा प्रदेश नं. ४ र प्रदेश नं. ६ बीच हुने छ । यसैगरी अपराह्न ४ बजे नै दोस्रो खेलमा प्रदेश नं. १ र विना सशस्त्र प्रहरीको एपिएफ भिड्नेछ । खेल लिगकम नकआउटको आधारमा खेलाइने अखिल नेपाल फुटवल संघले जनाएको छ । खेलका लागि सबै खेलाडी जिल्लामा आईसकेको अध्यक्ष रेश्मीले बताउनुभयो । खेल हुने स्थान बुद्धरंगशालामा आवश्यक तयारी गरिसकेको उहाँले बताउनुभयो । फुटवल खेल्नका लागि मैदानलाई व्यवस्थापन गरिसकिएको उहाँको भनाई छ । कपिलवस्तुमा ५ खेल हुने छन् । जसमा प्रदेश नं. १, प्रदेश नं. ४, प्रदेश नं. ६, त्रिभुवन आर्मी क्लब र एपिएफ बीचको खेल हुने छ । समुह चरणको पहिलो खेल कपिलवस्तुमा भएपनि दोस्रो चरणको खेल बुधबार नै दाङमा हुँदै छ ।

 

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नेविसंघ स्याङ्जाका नेता मानन्धरलाई रिहाई गर्न नेविसंघ महामन्त्री पाण्डेयको चेतावनी
  • लालबन्दीले स्थापना गरेको विपन्न सहायता कोषमा साँढे ११ लाख संकलन
  • लकडाउन र प्रदेश सांसदका खान्की : जिम्बुले झानेको दालदेखि डम्फे…
  • घरबेटीले चिकित्सकलाई भने अवदेखि बाहिरै बस्नुस्
  • कोरोनाका कारण विश्वभर १० लाख संक्रमित, ५३ हजार वढीको मृत्यु
  • शिरानटेकले समाचार डिलेट गरेको स्विकार गर्दै माफि माग्यो
  • कहिले ढल्ने हो यो लामो रात ? : रवीन्द्र समीर
  • सुनौली नाकाबाट उद्धार गरिएकी २३ दिनकी सुत्केरीको दिल्ली–नेपाल यात्रा ।
  • सुगर र प्रेसरका बिरामीलाई कोरोना संक्रमणको जोखिम
  • आज २०७६ चैत २१ गते शुक्रबारको राशिफल हेर्नुहोस