सुनवलमा ट्रक र कार ठोक्किदा पाँच घाइते

१६ बैशाख २०७६, सोमबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
33 Shares


शान्ति तिवारी  – नवलपरासी,वैशाख १६। नवलपरासीको सुनवल ज्यामिरेमा ट्रक र कार ठोक्किँदा पाँच जना घाइते भएका छन्। पूर्वपश्चिम राजमार्गको सुनवल ज्यामिरेमा आज दिउँसो दुई बजे उक्त दुर्घटना भएको इलाका प्रहरी कार्यलय सुनवलले जनाएको छ । पश्चिमबाट पूर्वतर्फ गइरहेको ना। १ क ८७३५ नं। को खालि ग्यास सिलिण्डर बोकेको ट्रक र पूर्वबाट पश्चिमतर्फ आइरहेको बा १३ च १८६० नं को कार ठक्किँदा कारमा सवार चार जना र ट्रक चालक घाइते भएका हुन्। घाइते हुनेहरूमा कारमा सवार ललितपुर महानगरपालिका २ बस्ने ३८ वर्षकी झविश्वरा बन्जाडेको अवस्था गम्भीर रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

उनको टाउकोमा गम्भीर चोट लागेको छ । त्यस्तै सोही स्थानकी ५५ वर्षीय राधिका घिमिरे, कार चालक ४० वर्षीय रामचन्द्र बन्जाडे र ४० वर्षकी मन्जु बन्जाडे पनि घाइते छन् । घाइतेमध्ये राधिका घिमिरेको दाहिने खुट्टा र हात फ्र्याक्चर भएको र अरु दुई जनाको अवस्था भने सामान्य रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।त्यस्तै ट्रक चालक गैडाकोटका निम बहादुर थापाको पनि हात फ्र्याक्चर भएको र सहचालक सोहि स्थानका बैजनाथ चौधरीलाई पनि सामान्य चोट लागेको प्रहरीले जनाएको छ । घाइतेहरूको बुटवल रहेको मर्स्सििटी अस्पतालमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मर्चवारीमा समाजवादीको गाउंपालिका समिति गठन
  • पश्चिम सरावल १ मा दोस्रो वडाध्यक्ष कप पुरुष फुटबल प्रतियोगिता…
  • श्रीमद् भागवत पितृमोक्ष धनधन्याञ्चल सप्ताह ज्ञान महायज्ञ तेस्रो दिन पनि…
  • साना किसान कृषि सहकारी सस्थां लिमिटेडको १७औ साधारण सभा सम्पन्न
  • बर्दघाटमा एक दिने निशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न
  • आदिकवि भानुभक्त आचार्यको स्मृतिमा बन्यो – ‘रामायण भवन’
  • धनुषा बम विस्फोटमा परी मृत्यु भएका इन्स्पेक्टर दाहालको आर्यघाटमा अन्त्येष्टि
  • सहकारीको ३० प्रतिशत लगानी कृषिमा अनिवार्य गरिंदै
  • विवाह भोजको खर्च धुर्मुस सुन्तली फाउन्डेसनलाई सहयोग गर्ने नव दम्पती
  • चक्कु प्रहार गरी तिलोत्तमा निवासी परीयारको हत्या