कटरीना भन्छिन्, ‘रणवीरसँग ब्रेकअप भएपछि टुटेकी थिएँ’

१७ बैशाख २०७६, मंगलवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


एजेन्सी -अभिनेत्री कटरीना कैफ र अभिनेता रणबीर कपूरको जोडी बलिउडको निकै चर्चित लभ कपल्स मध्येको एक हो । अहिले उनीहरु एकअर्काबाट टाढिएका छन् । दुईको ब्रेकअप करीब दुई वर्ष अगाडि भएको हो । फिल्म ‘अजिब प्रेमकी गजब कहानी’ को सेटबाट अंकुराएको उनीहरुको प्रेम फिल्म ‘जग्गा जासुस’ रिलिजपछि टुटेको थियो ।

रणबीरभन्दा पहिला कटरीनाको कहिल्यै ब्रेकअप भएको थिएन । किनकि, यो रिलेसनभन्दा ठिक पहिला उनी सलमानसँग रिलेसनमा थिइन् । तर, जब उनको जीवनमा रणवीरको प्रवेश भयो तब सलमानबाट टाढिइन् । उनी सलमानबाट टाढिनुलाई ब्रेकअप मान्दिनन् । रणवीरसँग ब्रेकअप भएपछि भने उनले आफूलाई सम्हाल्न सकेकी थिइनन् । हालै एक अन्तर्वार्तामा उनले भनेकी छन्, नयाँ यात्रामा अगाडि बढ्नका लागि वितेको यात्रालाई विर्सनै पर्छ । यो सम्बन्ध टुट्नुको कारण जे भए पनि त्यसमध्ये म आफ्नो भागको जिम्मेवारी लिन्छु । सायद ममा नै कुनै कमजोरी थियो होला । म दोस्रो व्यक्तिलाई जिम्मेवार मान्दिनँ ।

ब्रेकअपपछि आफूले खराब समय विताएको र आमाले साथ दिएको उनले बताइन् । कटरीना अगाडि भन्छिन,जब म आफ्नो जीवनको सबैभन्दा खराब समयबाट गुज्रिरहेको थिए तब मलाई आमाले सम्झाउनु भयो कि, जुन कुरा मेरो साथमा भयो त्यो दुनियाँका कयौं युवतीहरुसँग भएको छ । यस प्रकारको दुःख सहने म एक्लै होइन भन्ने जब बुझेँ तब फेरि जिन्दगीमा अगाडि बढेँ । उनी संसारमा आमाभन्दा ठूलो सहारा अरु नहुने बताउँछिन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • विद्यार्थीलाई दुई वर्षभन्दा बढी भिसा नदिने कानून ल्याउँदै अमेरिका
  • आज शनिबारको राशिफल
  • थाकस र थापस द्वारा श्रद्धान्जली कार्यक्रम सम्पन्न
  • सरकारले बलत्कारी बचाएको ने.वि.संघको दाबी
  • बिपत ब्यवस्थापन समितिको समुहले पहिरो क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन तत्काल उद्धारमा…
  • नेपाली कांग्रेस वडा समितिद्धारा सम्मान
  • स्थानीय भन्छन् सुमित जस्तै ईन्चार्जको लहानमा खाचो छ
  • रुपन्देहीका शिब राज बेल्बासेको संयोजकत्वमा साझा युवा संगठन प्रदेश नम्बर…
  • प्रधानमन्त्रीका निजी चिकित्सक शाहलाई कोरोना संक्रमण
  • पहिरोबाट विस्थापित ३ परिवारलाई गुल्मी चारपाला रुपन्देही सम्पर्क समाजको सहयोग