पशु क्वारेन्टाइन चेकपोष्ट परिसरमा वृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न

१८ श्रावण २०७५, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
3 Shares


निजामति कर्मचारीहरुको आधिकारिक ट्रेड युनियन जिल्ला कार्यसमिति रुपन्देहीको आयोजनामा बेलहिया स्थित पशु क्वारेन्टाइन कार्यालय, पशु क्वारेन्टाइन चेकपोष्ट परिसरमा वृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ ।“एक नागरिक एक फलफुल विरुवा” रोप्ने राष्ट्रिय अभियान अन्तर्गत वृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको अध्यक्ष राम प्रसाद पन्थीले बताए । वातावरण संरक्षणको लागि वृक्षारोपणको आवश्यकता रहेकोले यस्ता कार्यक्रमलाई आगामी दिनमा पनि निरन्तरता दिने पन्थीले बताए ।

सो अवसरमा विभिन्न जातका आप, लिच्ची र कागतीका विरुवा रोपिएको निजामति कर्मचारीहरुको आधिकारिक ट्रेड युनियन जिल्ला कार्यसमिति रुपन्देहीका सदस्य मसहुर आलम खाँले जानकारी दिए ।कार्यक्रममा पशु क्वारेन्टाइन कार्यालय बेलहियाका कार्यालय प्रमुख डा.प्रवेश शर्मा, अध्यागमन कार्यालयका प्रतिनिधि राजिव अर्याल, निजामति कर्मचारीहरुको आधिकारिक ट्रेड युनियन जिल्ला कार्यसमिति रुपन्देहीका उपाध्यक्ष चक्रपाणी पाण्डे, सचिव भिम बहादुर क्षेत्री, कोषाध्यक्ष हरि प्रसाद खनाल, सदस्य भोजराज न्यौपाने, हरि बहादुर विष्ट, दुर्गा बोहरा लगायतको उपस्थिीति रहेको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • लकडाउनका बीच लायन्स बुटवल मुक्तिनाथको रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न
  • शहरी यातायात व्यवस्थापन : चुनौती तथा समाधानका उपायहरु
  • भीरकोटबासीहरुको लागि राहत विभिन्न संघसस्थाहरुले राहत रकम दिने क्रम जारी
  • थप २८८ जनामा कोरोना संक्रमण देखीएपछी संक्रमितको संख्या २०९९ पुग्यो
  • समाचार प्रभाव : सागर र शालिकरामको पहलमा मुम्बईबाट ८१ नेपालीको…
  • सियारीमा रहेको रामजानकी मन्दिर स्थानियको सक्रियतामा संरक्षण गरिदै
  • जेठ २५ भित्र कर बुझाउन करदातालाई सरकारको निर्देशन नबुझाए जरिवाना…
  • जनता र जनप्रतिनिधि नचिन्ने अर्थमन्त्रीले जनभावना बुझ्न नसक्ने नेता कण्डेलको…
  • महामारीको दोस्रो छाल पहिलो भन्दा पनि घातक हुन सक्छ-डब्ल्युएचओ
  • कोरोनालार्ई परास्त गरि नवलपरासीका पहिलो कोरोना संक्रमित सहित ३ जना…