आयोजकको हार,,नवयुवा फाईनल प्रवेश

१८ श्रावण २०७५, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
2 Shares


कोटिहवामा जारी १८ औं लिस्नुकप फुटबल प्रतियोगितामा आजदेखि सेमिफाइनलका खेल सुरु भएका छन । पशुपति उच्च माबिको खेल मैदानमा आज भएको पहिलो सेमिफाइनलमा आयोजक लिस्नु युवा क्लवलाई पराजित गर्दै नवयुवा खेलकुद तथा सांस्कृतिक परिवार ठुटिपिपल फाइनलमा प्रबेश गर्न सफल भएको छ । प्रतियोगितामा लिस्नुको १ गोलका बिरुद्ध नवयुवा ले २ गोल गरेको थियो । आजको खेलमा लिस्नुका गोल रक्षक सागर रोक्का म्यान अफ दी म्याच भएका छन ।

प्रतियोगितामा भोली शनिवार पश्चिमाञ्चल प्रहरी तालिम केन्द्र बुटवल र डिवाईसी क्लव सियारी १ का बीचमा हुने खेल संयोजक अशोक गुरुगंले जानकारी दिनुभयो ।साउन २१ गतेसम्म संचालन हुने प्रतियोगिताको विजेताले तीन लाख, उपविजेताले एक लाख ५० हजार र सेमिफाइनलमा पुग्ने दुई टिमले २५ हजारका दरले नगद पुरस्कार प्राप्त गर्नेछन् । प्रतियोगितामा भारतको मुम्बईस्थित फुटबल क्लब दादर ११ सहित रुपन्देही,नवलपरासी,दाङ,स्याङजा र चितवनका गरी १६ टिमले भाग लिएका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • बैंकका कर्मचारीलाई कोरोना लागे सम्पूर्ण खर्च बैंकले नै बेहोर्नुपर्ने
  • नविल बैंकको घररजग्गा कर्जा अफरः ७: ९ प्रतिशत ब्याजदरमै ऋण…
  • माछापुच्छ्रे बैंकले भित्र्यायो विइ च्याट वालेट
  • समपूर्ण युवा क्लबको प्रथम अधिबेशन सम्पन्न, डिम(अशोक) बहादुर पुनको संयोजकत्वमा…
  • सुरक्षालाई मध्यनजर गर्दै ज्यामिरेमा अस्थाई प्रहरी पोष्टको स्थापना
  • पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटकि एक युबतीमा कोरोना पुष्टि
  • सर्वसाधारणले अव आइपीओ न्यूनतम ५० कित्ता पाउने
  • रिलायन्स लाइफ इन्सुरेन्सको ६३ करोडको आइपीओ आउदै
  • ब्रोकरमा राखेको धरौटी रकममा अब लगानीकर्ताले ब्याज पाउने
  • कोरोना महामारी नियन्त्रणका लागि सबै एकजुट होऔंः मन्त्री बराल