स्व. गिरिजाप्रसाद कोइरालाको अमेरिकामा सम्झना

२८ बैशाख २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
42 Shares


अमेरिका – पूर्व प्रधानमन्त्री तथा नेपाली कांग्रेसका सभापति गिरीजाप्रसाद कोइरालाको सम्झना अमेरिकाको न्यूयोर्कमा गरिएको छ । गीरीजा प्रसाद कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले आफ्नो कार्यालयमा स्व. गीरीजा बाबुको सम्झानामा कार्यक्रम आयोजना गरेको थियो ।

सो कार्यक्रममा स्व. कोइरालाका अनुयायीहरू तथा एनआरएनए अमेरिकाका बरिष्ठ उपाध्यक्ष सुनिल शाह, बोर्ड अफ डाइरेक्टर डा. अर्जुन बन्जाडे, पुर्व मेडिया कोअर्डीनेटर तथा फाउण्डेशन अमेरिका उपाध्यक्ष सर्वज्ञ वाग्ले, सामाजिक तथा एनआरएनए अभियन्ता क्रमशः नेत्रप्रसाद पोख्रेल’बन्धु’, शोभाकान्त पाण्डे, क्वीन्स नेपालिज लायन्स क्लवका अध्यक्ष पुरुषोत्तम पन्थी लगायत यादव गौतमलगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

कार्यक्रममा उहाँहरुलाई स्वागत गर्न पाउदाँ हर्षित भएको फाउण्डेसनका अध्यक्ष सोमनाथ घिमिरेले बताए । अध्यक्ष घिमिरेले नआरएनए अमेरिकाको आउँदो चुनाबमा प्रत्यासीहरु क्रमशः अध्यक्षमा सुनिल शाह, बरिष्ठ उपाध्यक्षमा डा अर्जुन बन्जाडे, पुर्व झेत्रीय उपाध्यक्षमा सर्वज्ञ वाग्ले, कोषाध्यक्षमा नेत्रप्रसाद पोख्रेल र न्युयार्क च्याप्टरको कोषाध्यक्षमा शोभाकान्त पाण्डेलाई अग्रीम शुभकामना व्यक्त गरेका छन् ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • नसर्ने रोगकै कारण जान्छ ६६ प्रतिशत नेपालीको ज्यान
  • सिरहाको कमला नदिमा हत्या गरी फरार प्रतिबादी पक्राउ
  • सिता माविमा विद्यार्थीहरुको स्वास्थ्य परिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न
  • ट्यांकरको ढुवानी भाडादर बृद्धि गर्न व्यवसायीको माग
  • बुटवल बहुमुखी क्याम्पसमा रक्तदान सम्पन्न
  • बलियो कानून नहुँदा उपभोत्ताको हित संरक्षण हुन नसकेको बक्ताहरुको भनाई
  • पुर्वअर्थमन्त्री पौडेलद्वारा विभिन्न आयोजनाको निरीक्षण
  • लियो क्लव अफ बुटवलको ३४ औं चार्टरनाईट कार्यक्रम सम्पन्न
  • अन्तर मण्डली ब्याडमिन्टन प्रतियोगीता सम्पन्न
  • मानव बेचबिखन विकृति विसंगति बिरुद्ध अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न