सातवटै प्रदेशका महाधिबेशन प्रतिनिधिलाई कांग्रेसको प्रशिक्षण

३ जेष्ठ २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


काठमाडौं – नेपाली कांग्रेसले ७ वटै प्रदेशका १४ ठाउँमा महाधिवेशन प्रतिनिधिका लागि जेठ अन्तिम सातापछि दुुई दिने प्रशिक्षण कार्यक्रम संचालन गर्ने भएको छ। पार्टी उपसपभापति समेत रहेका केन्द्रीय नीति, अनुसन्धान तथा प्रशिक्षण प्रतिष्ठानका प्रमुख विमलेन्द्र निधिको अध्यक्षतामा शुक्रबार बसेको बैठकले प्रशिक्षण कार्यक्रम संचालन गर्ने निर्णय गरेको हो। प्रतिष्ठानका कार्यकारी निर्देशक प्रा. पुरुषोत्तम दाहालका अनुसार योसंगै पार्टीका क्रियाशील सदस्यका लागि एक दिने आधारभूत प्रशिक्षण कार्यक्रम समेत संचालन गर्ने निर्णय बैठकले गरेको छ।

यसैगरी, गणतन्त्र दिवसको सन्दर्भमा काठमाडौँंमा जेठ १४ गते ‘गणतन्त्रको एक दशक’ विषयमा छलफल तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम, जेठ १५ गते विहान प्रभातफेरी र बेलुका दीप प्रज्वलन तथा जेठ १६ गते संघीयताको कार्यान्वयन विषयमा विचार गोष्ठी आयोजना गर्ने निर्णय गरेको छ।

जिल्ला तहमा पार्टीको राष्ट्रिय जागरणको कार्यक्रमसँगै समन्वय हुने गरी कार्यक्रम संचालन गर्ने र जिल्लामा हुने गणतन्त्र दिवसको कार्यक्रमलाई सहजीकरण गर्न प्रतिष्ठानका तर्फबाट प्रतिनिधि पठाउने निर्णय पनि बैठकले गरेको छ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • विद्यार्थीलाई दुई वर्षभन्दा बढी भिसा नदिने कानून ल्याउँदै अमेरिका
  • आज शनिबारको राशिफल
  • थाकस र थापस द्वारा श्रद्धान्जली कार्यक्रम सम्पन्न
  • सरकारले बलत्कारी बचाएको ने.वि.संघको दाबी
  • बिपत ब्यवस्थापन समितिको समुहले पहिरो क्षेत्रको स्थलगत अनुगमन तत्काल उद्धारमा…
  • नेपाली कांग्रेस वडा समितिद्धारा सम्मान
  • स्थानीय भन्छन् सुमित जस्तै ईन्चार्जको लहानमा खाचो छ
  • रुपन्देहीका शिब राज बेल्बासेको संयोजकत्वमा साझा युवा संगठन प्रदेश नम्बर…
  • प्रधानमन्त्रीका निजी चिकित्सक शाहलाई कोरोना संक्रमण
  • पहिरोबाट विस्थापित ३ परिवारलाई गुल्मी चारपाला रुपन्देही सम्पर्क समाजको सहयोग