एम्समा फुटसल संचालन

३ जेष्ठ २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
7 Shares


एम्स उच्च माबि बुटवलले पहिलोपटक फुटसल प्रतियोगिता संचालन गरेको छ ।कलेजमा बिबिएस प्रथम र दोश्रो बर्षमा अध्ययनरत बिद्यार्थीका बिचमा बिबिएस लेवल फुटसल प्रतियोगिता गरेको हो । तिलोत्तमा मणिग्राममा रहेको युनिक फुटसलमा भएको प्रतियोगितामा छात्रा तर्फ बिबिएस प्रथमबर्ष बि बिजेता बनेको छ उस्ले बिबिएस दोश्रो बर्ष सेक्सन ए लाइ ४—० को गोल अन्तरले पराजित गरेको छ । त्यस्तै छात्रतर्फ बिबिएस प्रथम बर्ष ए बिजेता बनेको छ उस्ले दोश्रँे बर्ष सेक्सन बि लाइ ३—०ले पराजीत गरेको हो । प्रतियोगितामा ७ टीमको सहभागिता रहेको कलेजका प्रमुख बिकास श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । सो अबसरमा एम्स एजुकेशन फाउन्डेसनका प्रबन्ध निर्देशक गोपाल प्रसाद न्यौपाने,किरण गुरुङ, ,तुलसी महतो,गोबिन्द्र शर्मा स्याल,काशीराज कार्की ,कार्यक्रम संयोजक सुरज शाक्य लगायतले बोलेका थिए । एम्सले फुटसललाइ निरन्तरता दिने जनाएको छ । सो अबसरमा उत्कृष्ट सहित सहभागि टीमलाइ मेडल प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • मृगौला पिडित पल्लीलाई इन्दे्रणी कार्यक्रमबाटै नगद ७ लाख हस्तान्तरण
  • ह्टुवाललाई बुद्ध र जैन दर्शनमा विद्याबारिधी
  • तिलोत्तमा प्रिमियर लिगआजको पहिलो खेलमा रेन्बो ज्ञानोदय गोल्स बिजयी
  • अझै ओझेलमा राजा विरेन्द्रले आषिश लिएको प्रसिद्ध हिले सिद्ध बाबा
  • एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रिय महिला संयोजकमा उमा कार्की बलियो उम्मेद्वार
  • विवेकशील नेपाली दलको अध्यक्षमा मिलन पाण्डे विजयी
  • सांसद प्रमोद साहलाई जिल्ला अदालत धनुषाद्वारा ४ दिनको म्याद थप
  • बोनीता शर्मा विश्वका प्रेरणादायी महिलाको सूचीमा
  • साउदी अरेबिया मृत्यु भएका कार्कीको शव नेपाल ल्याउन समस्या
  • राष्ट्रपति भण्डारीले दिइन् सम्पूर्ण नेपालीलाई धन्यवाद