एम्समा फुटसल संचालन

३ जेष्ठ २०७६, शुक्रबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया
7 Shares


एम्स उच्च माबि बुटवलले पहिलोपटक फुटसल प्रतियोगिता संचालन गरेको छ ।कलेजमा बिबिएस प्रथम र दोश्रो बर्षमा अध्ययनरत बिद्यार्थीका बिचमा बिबिएस लेवल फुटसल प्रतियोगिता गरेको हो । तिलोत्तमा मणिग्राममा रहेको युनिक फुटसलमा भएको प्रतियोगितामा छात्रा तर्फ बिबिएस प्रथमबर्ष बि बिजेता बनेको छ उस्ले बिबिएस दोश्रो बर्ष सेक्सन ए लाइ ४—० को गोल अन्तरले पराजित गरेको छ । त्यस्तै छात्रतर्फ बिबिएस प्रथम बर्ष ए बिजेता बनेको छ उस्ले दोश्रँे बर्ष सेक्सन बि लाइ ३—०ले पराजीत गरेको हो । प्रतियोगितामा ७ टीमको सहभागिता रहेको कलेजका प्रमुख बिकास श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । सो अबसरमा एम्स एजुकेशन फाउन्डेसनका प्रबन्ध निर्देशक गोपाल प्रसाद न्यौपाने,किरण गुरुङ, ,तुलसी महतो,गोबिन्द्र शर्मा स्याल,काशीराज कार्की ,कार्यक्रम संयोजक सुरज शाक्य लगायतले बोलेका थिए । एम्सले फुटसललाइ निरन्तरता दिने जनाएको छ । सो अबसरमा उत्कृष्ट सहित सहभागि टीमलाइ मेडल प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया

ताजा समाचार

  • जेठ २५ भित्र कर बुझाउन करदातालाई सरकारको निर्देशन नबुझाए जरिवाना…
  • जनता र जनप्रतिनिधि नचिन्ने अर्थमन्त्रीले जनभावना बुझ्न नसक्ने नेता कण्डेलको…
  • महामारीको दोस्रो छाल पहिलो भन्दा पनि घातक हुन सक्छ-डब्ल्युएचओ
  • कोरोनालार्ई परास्त गरि नवलपरासीका पहिलो कोरोना संक्रमित सहित ३ जना…
  • लकडाउन प्रभावित परिवारलाई राहत वितरण गर्दै अभियानता चौधरी
  • नेपाल शिक्षक संघद्धारा गलकोट नगरपालिकाको राहत कोषमा दश हजारको चेक…
  • दशगजामा सडक निर्माण कार्य अबिलम्ब रोक्न भारतलाई चेतावनी
  • समाजवादी र राजपाले दर्ता गराए संविधान संशोधन प्रस्ताव
  • माछा मार्ने कारवाहिमा
  • पश्चिम नवलपरासीको सरावलमा १ जनामा कोरोना संक्रमित, जिल्लामा संक्रमित ६…