गलत ढङ्गले कुनै सदस्य छिराउने र पैसा तिर्ने गरेको भेटिएन : छानबिन समिति

४ जेष्ठ २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


अमेरिका – एनआरएनए अमेरिका अध्यक्षका प्रत्यासी तिनै जनाका प्रतिनिधि सम्मिलित छानबिन समितिले गलत ढङ्गले कुनै सदस्य छिराउने, विवरण राख्ने र पैसा तिर्ने काम कहीँ कतैबाट नभएको जनाएको छ । शुक्रवार राती एनआरएनए अमेरिकाका संयोजक गौरि जोशीले प्रतिवेदन बुझ्दै भने “कुनै फल्स इन्ट्रि र फल्स पेमेन्ट देखिएन , नम्बरमा फरक आएन । निर्वाचनमा जान अव केही फरक भएन । निर्वाचनमा अध्यक्षका उम्मेदवारहरूलाई सहमतिमा ल्याएर निर्वाचन हुन्छ ।”

छानबिन समितिले ड्यासबोर्ड बनाएर काम थाल्नु अगाडि सदस्य बनेका र लाइफ मेम्बरहरू नदेखिएको तर गलत ढङ्गबाट कुनै पनि सदस्य नबनेकाले निर्वाचनमा जान छेकबार नलाग्ने जोशीले प्रस्ट गरे । जोशीले भने “एक हजार लाइफमेम्वर छन् उनीहरूको भेरिफाइ गर्नु पर्दैन । छानबिन समितिले ड्यासबोर्ड बनाएर काम गर्नु अगाडिका मेम्बर समेत गरेर डयासबोर्डमा २०९३ भेरिफाइड कसले गरे भने नदेखिएको मात्र हो ।”

आरसी जोशीले शुक्रवार राती नै अध्यक्षका तीनै जना उम्मेदवारहरूसँग कुरा गरेर निर्वाचनमा सबैको सहभागिता गराउन प्रयास गर्ने बताएका छन् । डाटा भेरिफिकेशन समितिमा विनय अर्याल, पदम भण्डारी, दिनेश शर्मा, विजय भट्टराई र ओम भट्टराई सम्मिलित रहेका थिए । पाँचै जनाले निर्वाचनमा जान रोकिनु पर्ने कुनै ठुलो कारण नभेटिएको बताए । पत्रकार सम्मेलनमा आरसी जोशी, एनआरएनए आइसीसीक सल्लाहकार हरिबोल भण्डारी, एनआरएनए अमेरिकाका प्रवक्ता विनोद कुमार तिवारी सहभागी रहेका थिए । निर्वाचन प्रक्रिया सुरु हुन अव केही घण्टा मात्र बाकी छ ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • नवीन औद्योगिक कदर बहादुर रीता मा.वि. द्वारा मंगलबार नव आगन्तुक…
  • त्रिभुवन विश्वविद्यालय अन्तर्गत वी.ए. पहिलो वर्ष, अँग्रेजी विषयको परिवर्तित पाठ्यक्रमको…
  • आज थप ३०९३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि
  • खाद्य स्वच्छता तथा मासुजन्य पदार्थ विक्री बितरण सम्बन्धी छलफल
  • केक काटेर होइन सामाजिक काम गरेर मनाउनु पर्छ जन्मदिन :…
  • नेपाल विद्यार्थी फोरम (लोकतान्त्रिक) को पूनर्गठित कार्यसमितिको नाम सार्वजनिक, सभापतिमा…
  • कोरोना संक्रमितप्रति जिम्मेवार बन्दै तिलोत्तमा ,शव व्यवस्थापनको जिम्मादेखि निःशुल्क पिसिआर…
  • मिलन र बिछोडको दोसाँध बैगुनी २ बजारमा
  • आहत मा राहत कार्यक्रम लाई बुद्धि सुवेदीको सहयोग,
  • एनआरएनए स्पेन द्वारा स्वर्गिय भबिस्यता न्यौपानेको परिवारलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण