भोलिको सचिवालय बैठकबाट एकताको बाँकी काम : प्रचण्ड

४ जेष्ठ २०७६, शनिबार ०   बिचार / प्रतिक्रिया

पुष्पकमल दाहाल (प्रचण्ड), अध्यक्ष, नेकपा

सिन्धुली– नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले भोलि (आइतबार) बस्ने सचिवालय बैठकबाट एकताका बाँकी काम टुंगिने सम्भावना रहेको बताएका छन्। सिन्धुली जिल्लाको सुनपानी गाउँपालिकाकामा आयोजित एक कार्यक्रममा प्रचण्डले एकताको काम लगभग सकिइसकेको पनि दाबी गरे।

‘हामी भोलि सचिवालय बैठक बस्दैछौं। सकेसम्म भोलि बेलुकासम्म कार्यविभाजन लगायत विशेष कमिटी बनाउने, केन्द्रीय निकायहरु, अनुशासन आयोग, निर्वाचन आयोग, लेखा समिति जस्ता विषयहरु टुंग्याउनेतिर छौं’, उनले भने। उनले भदौबाट जिल्ला अधिवेशनतिर जानुपर्छ भन्ने मोटामोटी सोचाइमा रहेको पनि बताए। ‘सेड्युल फाइनल भइसकेको छैन’, उनले भने, ‘भदौदेखि मंसिर सम्ममा जिल्ला कमिटीको अधिवेशन सक्न पाइयो भने त्यसपछि महाधिवेशनतिर केन्द्रित हुने र पार्टी पुरै सेटल हुने र एकीकृत रुपमा अघि बढ्ने किसिमले हामी सोच्दै छौ।’

उनले विकास निर्माण र समृद्धिका कुरामा अबको बजेटपछि झनै फोकस भएर लाग्ने बताए। प्रचण्डले आउने निर्वाचनमा एक्लै दुई तिहाइ ल्याउने टार्गेटबाट अघि बढेको दाबी गरे। ‘एक्लै दुई तिहाइ भयो भने मात्रै हाम्रो समृद्धिको सपना पूरा गर्न आवश्यक ऐन कानुन बनाउनेदेखि जरुरी पर्दा संविधान संशोधन गरेर पनि अगाडि बढाउन सम्भव हुन्छ’, उनले भने। उनले आफूहरुलाई कमजोर र असफल हुने छुट नभएको दाबी गरे।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • एनआरएनए स्पेन द्वारा स्वर्गिय भबिस्यता न्यौपानेको परिवारलाई आर्थिक सहयोग हस्तान्तरण
  • आज मंगलबारको राशिफल
  • बुटवलमा मंगलवार बिहानै एक संक्रमितको मृत्यु
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २८औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य पदार्थहरू…
  • कांग्रेस नेता हरिबोल भण्डारी द्धारा राहत वितरण
  • एभरेस्ट आयल सप्लायरमा आगलागी
  • बैदेशिक रोजगारबाट फर्किएकाहरुका लागी एक दिने गहन अभिमुखी करण कार्यक्रम…
  • कांग्रेसका सांसदहरूले फिर्ता गरे दशैं भत्तावापतको रकम
  • कोरोनाको परीक्षण र उपचार जनताले नै गर्नुपर्ने निर्णय फिर्ता लिन…
  • बुटवलको सिंह कम्प्लेक्समा सञ्चालनमा आयो खस्यौली स्नोकर क्लब