मालपोत कार्यालयमा हुने गरेको ढिला सुस्तीलाई तत्काल सुधार गर्न तरुण दल र नेबिसंघको आग्रह

५ जेष्ठ २०७६, आईतवार ०   बिचार / प्रतिक्रिया


दाङ – मालपोत कार्यालयमा हुने गरेको ढिला सुस्तीलाई तत्काल सुधार गर्न नेपाली कांग्रेसको भातृसंगठन नेपाल तरुण दल र नेबिसंघले आग्रह गरेको छ । तरुण दलका अध्यक्ष टीका घर्तीको नेतृत्वमा तरुण तथा विद्यार्थीहरुको टोलीले मालपोत कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख नरेश खड्कालाई सेवामा सुधार गर्न आग्रह गरेको हो तुलसीपुर उपमहानगरपालिका, दङगीशरण गाँउपालिका, शान्तिनगरगाँउपालिका र बबई गाँउपालिकाका सेवाग्राहीलाई सेवा दिदै आएको मालपोत कार्यालय तुलसीपुरमा गत बैशाख ४ गतेदेखि अनलाईन सेवा शुरु गरिएको थियो ।

उक्त अनलाइन सेवा सुरु भएदेखि सेवामा ढिलासुस्ती र अनियमिता बढेको जनगुनासो अत्याधिक बढेकाले ध्यानाकर्षण गराउन कार्यालयमा आउनु परेको अध्यक्ष घर्तीले जानकारी दिनुभयो । तर मालपोत कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख नरेश खड्काले अनियमिता मौलाएको भन्ने आरोप खलत भएको बताउनुभयो । जनशक्तिको अभाव र प्रविधिका कारण यस कार्यालयमा ढिला सुस्ती भएको स्वीकार गर्नुभयो । अब जेठ १ गतेदेखि कुनैपनि सेवाग्राहीको कामलाई सोही सम्पादन गर्ने गरी तयारी भई रहेको कार्यालय प्रमुख खडकाले बताउनुभयो ।

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रियाताजा समाचार

  • पत्रकार भुवन केसी अर्थमन्त्री पौडेलको प्रेस सल्लाहकारमा नियुक्त
  • मुख्यमन्त्री शाहीविरुद्धको अविश्वासको प्रस्ताव बहुमतले अस्वीकृत
  • स्याङ्जाका पहिरो पीडितलाई युरोपका नेपालीले गरे साढे ५ लाख आर्थिक…
  • जि पि कोइराला फाउण्डेशन अमेरिकाले २९ औं पटक निशुल्क दुग्धजन्य…
  • कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या आठ सय नाघ्यो
  • गायिका निरुशा भट्टराईको गीत सार्वजनिक
  • रअ प्रमुखसँग भेट नभएको देउवा द्धारा स्पष्ट
  • पहिरोमा परेर ज्यान गुमाएकाको परिवारलाई सहयोग
  • बिजया दशमीको पुर्व सन्ध्यामा हरैया बजार क्षेत्रको सरसफाई
  • नगर भरी ३४ वटा घरको शिलान्यास, दुई महिना भित्रै निर्माणको…